Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy ... Przez miesiąc nie będzie mnie na spotach i w ogóle w KCH więc przekazuję moderatora Wiciowi chyba nie macie nic przeciwko i chyba ty Wiciu nie masz nic przeciwko ogarnij wszystko jak należy na GG prześle Ci numer telefonu do Jara i Seby żeby byli na bieżąco gdyby spot był odwołany czy coś ... Wyjeżdżam w piątek i szkoda mi tylko że spota nie było w poniedziałek bo będę tęsknił ;([br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:49_________________________________________________PS. będę na forum w wolnej chwili więc kontakt będziemy mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ojjj to kiepsko napisz w dziale kupie że potrzebujesz za flaszkę springa na pewno ktoś ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj to kiepsko napisz w dziale kupie że potrzebujesz za flaszkę springa na pewno ktoś ma :)

Już napisane, czekam na jakieś wiadomości :> A Ty planujesz zmienić furę? Z tego co się zorientowałem to planujesz coś mocniejszego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zamieszanie ostatnio w życiu że nie wiem za co się złapać :wallbash: Także żadnych konkretów na razie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 90% czasu przebywam w Katowicach i tam mnie można spotkać więc 'przekwalifikowałem się', co nie zmienia faktu że blachy mam dalej KCH i promuje ramki klubowe z Chrzanowa! :> Będę w piątek przyszły w Chrzanowie. Ten poniedziałek na spoty wybitnie mi nie leży więc nie przyjeżdżam a wiem że spoty w weekend są mało skuteczne bo każdy ma swoje plany. Ale jakby się ktoś w piątek chciał spotkać to będę i chętnie wpadnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...