Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No niestety panowie nie jeżdzimy nowymi samochodami ja jak kupiłem autko to wymieniłem wszystkie rolki i paski ale w moim silniku to nie aż tak duży wydatek mój rozrząd a wicia to różnica prawie 800zł i mam spokój. Ale odkąd mam auto wpakowałem w niego około 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura Gwizda Tylko Kierowca Pi...... hehe :D co tam panowie ?? :evil:

Nie gwizda tylko piszczy a co do gwizdania to i autko i kierowca :gwizdanie:

Wiciu nie śpię po nocach bo nie wiem co zrobić ;( Miło by było gdyby wskoczyło tubro x 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura Gwizda Tylko Kierowca Pi...... hehe :D co tam panowie ?? :evil:

Nie gwizda tylko piszczy a co do gwizdania to i autko i kierowca :gwizdanie:

Wiciu nie śpię po nocach bo nie wiem co zrobić ;( Miło by było gdyby wskoczyło tubro x 2 :)

Zamawiam jazde testowa jak kupisz 2.7 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdzwoniłem tego gostka jutro mamy się dogadać bo muszę mu foty przesłać szkoda że to przed lift :/ Wolałbym polifta ale coż jak by chciał bez mojej dopłaty to biorę ją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

Kogo polecicie z lakierników w naszych okolicach (potrzeba polakierowac 1 element) ale takich co znaja sie na rzeczy i auta nie trzymają 10 dni z czego robocizna im zajmuje 3 a reszta to czas na autka z doskoku bo klienci potrzebowali.

Pisze bo znam tych gorszych fachowców co jak ojcu lakierował 4 elementy to rowny miesiac bez auta był.

No chyba ze sprawa do obgadania na zywo w poniedzialek o 18?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz na kroczymiech to za Lewiatanem po prawej stronie jest lakiernik w taką dróżke się wjeżdza mój kuzyn robił tam Polówke i nie było znać jak ją zroblil a cene też mieli przystępną.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 14:29_________________________________________________No i jak Ciepły dogadałeś sie z tym gościem od ESY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze sprawa do obgadania na zywo w poniedzialek o 18?

Pozdrawiam

Przyjedz w poniedzialek bedzie Kamil i Seba oni powinni wiedziec kto dobrze maluje :good: Chyba ze ktos ci napisze tutaj :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 23:58_________________________________________________Kto wg jutro bedzie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Starej hucie jest mój znajomy mechanik Bartek Nowak (Chudy) za***iście maluje w sumie Seba u niego autka picuje :) Co do Esy jutro sie wyjaśni piłem przez weekend umieram cały dzień nie miałem siły nic robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...