Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwne, dobrze że to w sumie ten sam motor i części te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam, mam i w książce serwisowej też :D

A czym sie rozni aeb o tego co masz? :naughty:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 12:36_________________________________________________A kiedy otwieramy sezon :kox: Ja juz hamulce mam :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już w poniedziałek :kox: a różnicy nie ma poza drobnymi szczegółami ale to jeszcze sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest maskara 5 złociszy :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 13:58_________________________________________________Chociaż padła też mają teraz drogo ale mnie piją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie różnice między AEB a ANB

Silnik AEB był montowany od X 1996-XII 1998 ; ANB/APU był montowany od I 1999 , a AWT po 2000r. Z pobieżnego porównania widać, że zostały zastosowane różne układy sterujące (AEB Bosch Motronic 3.8.2 ; ANB/APU/AWT Bosch Motronic ME 7.5 ) oraz inne świece zapłonowe .Skrzynia biegów manualna 5 bieg typ 012/01W (AEB,ANB,APU,AWT).

i

konstrukcyjnie są to dwie różne głowice - APU to głowica oznaczana jako "small port", natomiast AEB - "large port". Nie wiem jak z wtryskami, ale kolektor ssący jest inny, więc go tak po prostu nie dokręcisz do głowicy od AEB. Wałki też są inne, inny też jest napinacz faz rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie różnice między AEB a ANB

Silnik AEB był montowany od X 1996-XII 1998 ; ANB/APU był montowany od I 1999 , a AWT po 2000r. Z pobieżnego porównania widać, że zostały zastosowane różne układy sterujące (AEB Bosch Motronic 3.8.2 ; ANB/APU/AWT Bosch Motronic ME 7.5 ) oraz inne świece zapłonowe .Skrzynia biegów manualna 5 bieg typ 012/01W (AEB,ANB,APU,AWT).

i

konstrukcyjnie są to dwie różne głowice - APU to głowica oznaczana jako "small port", natomiast AEB - "large port". Nie wiem jak z wtryskami, ale kolektor ssący jest inny, więc go tak po prostu nie dokręcisz do głowicy od AEB. Wałki też są inne, inny też jest napinacz faz rozrządu

To zgadza się ale różnica w budowie jest między APU a AEB a między AEB a ANB raczej nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja linki nie mam u mnie sterowanie jest elektryczne :)

czyli masz to samo co Pucek ...

co tam chłopaki :) jeżdże po tym chrzanowie i libiążu, mandaty łapie a was rzadko spotykam :decayed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________takie pytanie

srebrne b6 sedan na glebie i feldze czarnej z rantem, z klapą USA to kogoś od nas ?? widziane pod Tesco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko u Nas bywa to auto jeżeli to o który myślę, chyba ma kierownice po prawej :kox: Zderzaki ma ori czy tuning ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko u Nas bywa to auto jeżeli to o który myślę, chyba ma kierownice po prawej :kox: Zderzaki ma ori czy tuning ?

jakieś tuning.. blachy KCH to co mi sie rzuciło w oczy to z tyłu na dokładce naklejka Remus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...