Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mamy do obgadania temat zmiany miejsca oraz otwarcia sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa droga = więcej aut, policji, ludzi ... Problemów :) hehe Co do zmiany miejsca Kamil coś wymyśla więc postanowiłem zapytać Was co o tym myślicie itd ale to na spocie :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:46_________________________________________________Spoty Chrzanowskie zostają przeniesione na parking w centrum miasta "Pod orła" godzina zostaje bez zmian ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki żaden z was nie posiada trochę wolnego czasu żeby sprawdzić mi kilka parametrów Vagiem ? ; najpierw piszecie że jesteście chętni a potem cisza.Myślałem ze to forum jest aby sobie pomagać w razie problemu no ale raczej się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa droga = więcej aut, policji, ludzi ... Problemów :) hehe Co do zmiany miejsca Kamil coś wymyśla więc postanowiłem zapytać Was co o tym myślicie itd ale to na spocie :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:46_________________________________________________Spoty Chrzanowskie zostają przeniesione na parking w centrum miasta "Pod orła" godzina zostaje bez zmian ... :)

Czyli tutaj :decayed:

?? :mysli:

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krist9 nie denerwuj się spoty są co tydzień i każdy z Nas od 2 lat się dopasowywał do poniedziałkowych spotkań niestety ale dla Ciebie jednego nie możemy zmienić zmienić terminu dodam jeszcze że badanie Vagiem ktoś zrobi Ci z dobrej woli i poświęci swój wolny czas (bo nie będzie to na spocie) a ty nie masz czasu żeby Nas przynajmniej raz odwiedzić ... Być klubowiczem nie opiera się tylko na pisaniu postów ale także na czynnym udziale w życiu forum i spotów jeżeli jesteś tu tylko dlatego że masz problem z autem to błąd :) Bez urazy oczywiście :) Gdybym miał Vaga podjechał bym nawet dziś dodam jeszcze że możesz podjechać po mnie i pojedziemy razem do Wicia wtedy Ci zbada wóz :) Wiciu tak to tam dziś dodam nowy baner i mapkę pracuję nad tym ... :)

Otwarcie sezonu odbędzie się w NIEDZIELE (27.03.2011) o godzinie 15.00 udamy się do Kwaczały gdzie odbędzie się ognisko

:kox: Proszę o zabranie kiełbasek, wódki, piwa, chleba, drewna itp :) Spotykamy się pod galerią MAX skąd wyruszymy na w/w ognisko :)

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 14:26_________________________________________________

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA (Proszę zwerbować ludzi)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:30min z chrzanowa na bramki krk spalanie 22l/100km :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać że spotykamy się pod orłem :)[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 10:31_________________________________________________Witosław gdybyś mógł weź aparat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na dobrą frekwencje więc coś do galerii KCH można by zrobić i wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...