Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Założymy :D Otwarcie sezonu 03.04 tak wybrali ludzie tydzień była ankieta :) Zapraszajcie ludzi i robimy party :D[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 14:25_________________________________________________Proponuje dziś spota z przeniesieniem do Trzebini do "Puchatka" zjemy piz*e itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założymy :D Otwarcie sezonu 03.04 tak wybrali ludzie tydzień była ankieta :) Zapraszajcie ludzi i robimy party :D[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 14:25_________________________________________________Proponuje dziś spota z przeniesieniem do Trzebini do "Puchatka" zjemy piz*e itd:)

Ja proponuje pod Orlem zrobic spota zeby przywyczaic sie do nowego miejsca ew. jak ktos bedzie mial smaki to sie wtedy pojedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak zrobimy :kox:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:16_________________________________________________Wiciu gdzie fotosty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dopiero przyjechalem do domu wiec beda w niedlugim czasie :naughty:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:02_________________________________________________

DSC_1248.jpg

To na glowna dajemy :kox: Kurde musze zamazywac Sebie blachy :decayed:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:07_________________________________________________https://picasaweb.google.com/witold.stankowski/PodOrlem?authkey=Gv1sRgCK_MtNzy7-TMWA# Malo ich ale wiekszosc byla takich samych to tyle wyszlo :hi: Przeslij Cieply Sebie bo chcial a nie mam jego GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fotki fajne a i miejscowka widac tez.

Miejsca full.

Trzeba powtorzyc fotki jak wszyscy beda na letnich i prezencja autek bedzie na maxa.

Co jakis czas robimy sesje to byl akurat spontan auta nie umyte polowa na stali :decayed: A B6 wkoncu by moglo zawidac w galerii KCH :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... nikt od Nas nie miał sedana w takim kolorze a już na pewno nie słyszałem żeby ktoś planował zmianę koloru :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj zamieniłem auto ... okazało się że gość od s4 się zdecydował i bez dopłaty z mojej strony chce się zamienić więc bez zastanowienia wsiadłem w auto i do KR umowa spisana eska stoi po blokiem :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj zamieniłem auto ... okazało się że gość od s4 się zdecydował i bez dopłaty z mojej strony chce się zamienić więc bez zastanowienia wsiadłem w auto i do KR umowa spisana eska stoi po blokiem :kox: :kox: :kox:

:polew: Nie moge :decayed: Przyjade sie dzis karnac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...