Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I po za poniedzialkami sa tez ale to piszemy tutaj w watku takze jak sledzisz uwaznie to cie zaden spot nie ominie :naughty: Wpadaj jeszcze B7 nie bylo na zadnym spocie :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:23_________________________________________________Nastepny spot 9 maja :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:23_________________________________________________Wojtas-3 i teem111 czemu was nie bylo :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:25_________________________________________________http://www.sss.org.pl/ to co mowilem ze bedzie w sosnowcu i link do watku w kamieniu slaskim http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201007.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jeżeli chodzi o kamień to była jakaś mała impreza geco cup jest później natomiast do sosnowca chyba pojedziemy zapowiada się dobra zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też patrzyłem i chyba aw tym roku tam nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witold masz już jakieś info ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Wiciu wyślę Ci na PW numery do mnie i Jara żebyś nie pomylił albo zapomniał aaa... i daj znac wcześniej cholera bo za nim się zorganizujemy i dojedziemy to minie z godzina :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie dzisiaj minął mi dzień pod tytułem CZYSZCZENIE TURBINY ogólnie przed czyszczeniem po wyjęciu wyglądała tak

zdjcie0107x.jpg

Teraz autko śmiga super lepiej się zbiera i ma mocniejszy dół turbo dużo szybciej wstaje ale roboty od hu*a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyste nie było :shocked: Dobrze że się uporałeś brawo za cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak logi? :gwizdanie:

Logi ok turbo wcześniej wstaje dużo wcześniej ładuje troszke za dużo jak komp zadaje 1948 to ładuje 1970 ale zostawie tak bo nie chce mi sie sztangi regulować zrobie logi za miesiąc i zobacze jak wtedy bedzie. Ale zdziwiony byłem że po roku takie zasyfione turbo ale miałem też jakiś czas dziure w dolocie i kocpiła wiec pewnie wtedy najwięcej sadzy sie odłożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że mnie nie było niestety sprawy osobiste :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...