Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

DZIAŁA !! :good::decayed: Teraz zaprogramowanie domykania szyb i wszystko działa aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co szkoda :kox:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________lipe odstawiliscie :tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________mam nadzieje ze w czwartek nie bedzie lipy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co szkoda :kox:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________lipe odstawiliscie :tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________mam nadzieje ze w czwartek nie bedzie lipy :naughty:

Nie bedzie :kox: Przyjedzcie troszke wczesniej jak dacie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój najnowszy zakup montarz bedzie w tygodniu. Coprawda to manetki od A8 ale po numerach są takie same jak w poliftach, a najlepsze jest to że dróga manetka jest ze sterowaniem fisem i fabrycznie była przystosowana do AVANTA (choc to manetka z A8 a tam raczej tylnej wycieraczki nie ma) wystarczyło tylko usunąć blokade w środku i mam manetke do mojego autka :) teraz tylko musze wyczaić jakiś licznik z fisem w dobrej cenie :mysli: i bedzie montarz kumpel mi powiedział ze przekoduje mi immo jezeli tylko da rade. Narazie zbieram wszystkie informacie po różnych forach natemat zakładania licznika z fisem ale mysle ze bedzie dobrze jak poradze sobie z tempomatem to bede mial przetarte szlaki do monotowania fis.

manetkab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka młodzian :) Marcin nie ma kierownicy w aucie wiec jego pewnie nie będzie nie wiem jak reszta ale ja też chyba się nie wyrobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempomat założony wszystko działa ok. Tylko po podłączeniu aku po 2 godzinach prawie nic mi nie działało i strasznie kopcił na czarno ale po dwóch odpaleniach wróciło wszystko do normy. Tak że nowa zabawka w aucie zainstalowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...