Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do Ciebie wczoraj żeby Cie na spotkanie wyciągnąć ale miałeś wyłączony telefon :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Panowie,jestem z Chrzanowa:) orientujecie sie moze co to za kolega jezdzi czarna audi a4 b7 ma swiatla led przod tyl?:> ja posiadam srebrna a4 -wybieram sie do Aliego we wrzesniu:) moze uda sie wpasc na jakis spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kombi i ma ledy z przodu to ja wiem, mój dobry kolega niestety nie wpada na spoty bo praca mu nie pozwala :)[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 20:56_________________________________________________Jest jeszcze czarne b7 ale sedan ma ledy tył, przód benzyna z USA chyba 3.2 l to już nie od Nas koleś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie,jestem z Chrzanowa:) orientujecie sie moze co to za kolega jezdzi czarna audi a4 b7 ma swiatla led przod tyl?:> ja posiadam srebrna a4 -wybieram sie do Aliego we wrzesniu:) moze uda sie wpasc na jakis spot

Wpadnij na spota to zvagujemy autko czy nie ma żadnych przeciwskazań przed programem.

Jak co to ja przyjade a jak bedzie padać to można sie na podziwmnym ustawić w zimie na mrozach przyjezdzaliśmy a teraz nie potrafimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...