Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy kolego :) Maciej Komendałowicz ul. Bartosza Głowackiego koło podwala. Dlaczego na spoty nie wpadasz ?? :bicz::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Czwartek jak będzie ładnie :gwizdanie: ew. poniedziałek :) Dam Ci znać na PW. Co do mechanika to wal śmiało do Maćka Komendałowicza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ;) Ma czasem swoje humory ale ogólnie robią dobrze, solidnie i za dobrą kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godz. 21:40 skradziono mi auto!!!

Audi A4 B6 1.9TDI Sedan - rocznik 2003, lakier srebrnobłękinty, numer rejestracyjny CCH 80RL, należące do kolegi rafalbar14.

Jeśli ktokolwiek trafi na to auto - bardzo proszę o pomoc i kontakt...

Info od Bart-S'a jak by ktoś zobaczył przypadkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Fudi ale ja byłem u Jara bo mam awarie z służbowym samochodem i chciałem zlikwidować usterkę a telefon mi się ładował w domu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okejos ;) Marcin jak tam u Ciebie, założyłeś kierownicę eSy? :>

Naprawiał ktoś może coś kiedyś u Mikundy na Kątach? To moje stukające zawieszenie to chyba jednak nie maglownica tylko pewnie coś nie jest dokręcone albo jakiś sworzeń czy guma, na stacji diagnostycznej gość wykluczył przekładnie więc teraz nie wiem gdzie się udać żeby ktoś mi to zawieszenie rozkręcił i posprawdzał czy wszystko dobrze leży :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okejos ;) Marcin jak tam u Ciebie, założyłeś kierownicę eSy? :>

Naprawiał ktoś może coś kiedyś u Mikundy na Kątach? To moje stukające zawieszenie to chyba jednak nie maglownica tylko pewnie coś nie jest dokręcone albo jakiś sworzeń czy guma, na stacji diagnostycznej gość wykluczył przekładnie więc teraz nie wiem gdzie się udać żeby ktoś mi to zawieszenie rozkręcił i posprawdzał czy wszystko dobrze leży :wallbash:

Ja mialem tam robic w Vectra B stukajace "podobno popychacze" i koszt wtedy (4 lata temu) to 40 zł kazdy popychacz x 16 szt i robocizne dodac.

Pojechalaem do Krakowa i goscie kazali mi (gremar) dolac olej ponad sredni stan lub nawet blisko max-a. Wszystko ucichlo i jezdzilem dalej 50tys km bez problemu.Powiedzieli ze ten model lubi wysoki stan - kosztowalo mnie to 30zł/litr oleju i 0zł porada.

Kolega mial podobna nieciekawa historię z rozrządem u nich. Tak wiec mam 2 nie pochlebne opinie o nich. Moze ktos inny calkiem odwrotnie to niech sie nie pochwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudi a dlaczego nie pojedziesz do Maćka na bartoszła głowackiego ?? Chyba że już byłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudi a dlaczego nie pojedziesz do Maćka na bartoszła głowackiego ?? Chyba że już byłeś :mysli:

A on robi z zawieszeniem?

Tedi35:

Dzięki za opinię, na pewno ją uwzględnię, mój tata miał podobny problem ale też na pewno był u Mikundy i nic mu na to nie poradził więc chyba odpuszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ustalenia bo nie wiadomo ile ma roboty powiedz że ja Cie przysyłam (może coś marudzić ale ogólnie dobry gościu i fachowiec) :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 08:31_________________________________________________Wicu ... J ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O człowieniu ciężka sprawa tak mi się wydaje bo to musi być taki jak zalany na początku (żółty / zielony / czerwony) a teraz należało by znaleźć jakiś zawór którym będzie można się pozbyć płynu :mysli: Później odpowietrzyć żeby maglownicy nie rozsadziło i pompy ... Fudi a co mechanik na to ?? Może lepiej samemu się za to nie brać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę do Maćka jutro i spytam go czy mi to zrobi ale myślałem że ktoś z was miał z tym już do czynienia :mysli:

A tak w ogóle to ten temat powoli przymiera, mało osób się już tu udziela i rzadko :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...