Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fudi wakacje ? :naughty: Nie pytam czy "pozaliczałeś" bo wiem że tak :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od pogody, niestety jutro mnie nie będzie ... Skontaktuj się z Witkiem albo Jarem dadzą Ci info bo tu nie piszemy nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minąłem dziś kogoś nowego z klubu z ramkami, srebrny avant przedliftowy B5, KCH **98 rejestracja, widziany na Oświęcimskiej około 16:30, kto to z klubowiczów ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to nikt od Nas bo nie kojarzę takie samochodu na spotach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kupił z ramkami samochodzik. KTO DZISIAJ[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 07:53_________________________________________________Witam jest już tak.

fis.jpg

Auto jeździ, immo juz zakodowane przebieg taki jak w starym liczniku teraz tylko czekam na pogode i podłączam pod fis radio temperature i spalanie no i oczywiście manetki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dziś spot odwołany ze względu na pogodę i inne dziwne warunki paranormalne i nie zwykłe ataki ufo w ostatnich 2 sekundach :polew: Gdyby coś będziemy się zdzwaniać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie manetki podpięte temperatura oraz radio. Jeszcze tylko spalanie i temperatura oleju ale to jak przyjdzie mi czujnik który już zamówiłem. no i jeszcze tylko regeneracja taśmy wyświetlacza bo brakuje lini ale już blisko końca

zdjcie0171j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie skończone podpiąłem dzisiaj temperature oleju i spalanie wszystko śmiga :naughty:. Tylko spalanie po mieście mnie troche szokuje nie wiem czy chciałem to widzieć ;( . Fajna jest też opcja że podczas jazdy w nocy można fis wyłączyć i wtedy nic sie nie wyświetla oprócz komunikatów jak mało paliwa czy otwarte drzwi.

zdjcie0183h.jpg

By idual at 2011-07-21[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 16:56_________________________________________________Panowie jak dzisiaj pogoda ciulowa ale można by sie spotkać na podziemnym czekam na propozycje kto przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...