Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobre !! Jestem sławny :kox: Ja w poniedziałek raczej wpadnę bo też nie mam planów w sumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W pon mnie nie bedzie i nie wiem kiedy wpadnę bo na dniach urodzi mi sie dziecko i troche jest spraw do pozałatwiania ale co do spotkania Paintballowego to piszcie cos ustalimy.

Najlepiej z kopią na PW.

Umawialiśmy sie kiedyś ze cos takiego zorganizujemy jak będzie ciepło i ja jestem do dyspozycji tylko muszę wiedzieć trochę wcześniej co i jak odnośnie frekwencji no i oczywiście muszę być ogarnięty ze sprawami osobistymi bo ich przybędzie.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj to będzie pępkówka :kox:

Jak sie spotkamy to po "banieczce" kazdy moze wypic bo większość kieruje.

A jak to bedzie na paintballu to tym bardziej przed można strzelić bo po kazdy wypoci i można śmiało wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że robimy o 18.00 pod Urzędem Skarbowym :) Zapraszamy :)

A dziś jak ktoś siedzi w domu zapraszam na boisko przy basenie w Chrzanowie troszke pokopać :)[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 18:07_________________________________________________JARO jak siadłem tak siedzę i nie mogę się ruszyć !! ;( :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu wpadasz dziś ?? Zadzwonię do niego jeszcze ale tak jak Ci mówiłem koło 17.00 byś mógł wpaść i później na spota :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu wpadasz dziś ?? Zadzwonię do niego jeszcze ale tak jak Ci mówiłem koło 17.00 byś mógł wpaść i później na spota :tongue4:

Wpadam na spot ale pisalem ci tutaj ze mam juz ogarniete bo okazalo sie ze moj kolega tez potrafi :decayed: No i wydech juz mi nie buczy :kox:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 12:06_________________________________________________Cieply nie zapomnij mojego kabla :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem wiciu weź lapka sprawdze sobie autko bo kabel lezy a ja nie mialem kiedy tego zrobic :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...