Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Weź mi znaczek :P[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 15:15_________________________________________________Dziś spot na parkingu pod maxem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybaczcie mi nieobecność ale jeździłem z żoną i szukałem dentysty w powiecie bo od dwóch dni leżała w łóżku i ;( Dziś ząb został uratowany :drunk:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 16:53_________________________________________________Co z niedzielą kto się wybiera od Nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi nieobecność ale jeździłem z żoną i szukałem dentysty w powiecie bo od dwóch dni leżała w łóżku i ;( Dziś ząb został uratowany :drunk:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 16:53_________________________________________________Co z niedzielą kto się wybiera od Nas ?

a co jest u was w niedziele? :naughty:

ja i tak będę w Chrzanowie... ale może umiliłbym sobie czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to właśnie przede wszystkim powinieneś jechać hehe masz najładniejszy wózek łajzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa co z jutrem bo ustawiłem się w krakowie o 13.30 pod Plazą tam się zbierzemy i polecimy kolumną na lotnisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paróweczki więc tak skoro Wiciu leci i Kamilos też to może się załadujemy do dwóch aut ?? Jaro mówił że może jechać swoim ale zawsze to oszczędniej było by rozłożyć koszty hehe :D Ja niestety nie mam auta sprawnego na wyjazd więc liczę na Ciebie Kamilos :) hehe Wiciu, Jaro mówił że zabrał by się z tobą :mysli: ew. i my z tobą bo Kamil coś mówił że ma zawieche z tylu rozwaloną co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za bardzo przyjemną podróż do KR spocik :kox: :kox: w uj :) hehe Czekamy na fotki i do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za bardzo przyjemną podróż do KR spocik :kox: :kox: w uj :) hehe Czekamy na fotki i do jutra :)

:hi: Teraz tylko czekamy na nastepny zlot fotki beda dzis filmik jutro :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:34_________________________________________________https://picasaweb.google.com/witold.stankowski/ZlotVAG?authkey=Gv1sRgCKyS57-lgcbAQw# Ogladac :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:38_________________________________________________Troche buja na tym filmiku :confused4: Ale da sie ogladac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odwiedziny, dobrze było zobaczyć niektóre osoby po latach :good:

Impreza jak najbardziej udana :kox:

Wicio150 dodam ten filmik do głównego tematu zlotu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...