Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Czarna sedanka - wozidupidło od seegiego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

helo,

parę fotek mojego aktualnego paździocha (znaczy się: czarnej niuni).

autko standard - bez wodotrysków, rocznik 05.

Jak do tej pory jestem zadowolony z auta, poza normalną obsługą to spierdzieliło się tylko jedno łożysko przednie (koszt 220pln i czujnik pedału hamulca - ale ostatnio się sam naprawił - zimowa wilgoć mu szkodziła). ;)

Modów za wiele nie będzie, na pewno nie wizualnych, auto ma jeździć i być czyste. Dla checy zapisałem się na moda do Rogala, ale to za jakieś 8tyś km (maj-czerwiec) - po rozrządzie.

No i kilka fotek:

audi_20.jpg

audi_24.jpg

audi_25.jpg

audi_28.jpg

Opublikowano

Wcale nie taki standard- senony są i tu już plusik. :good:

Fotki wnętrza by się przydały. :wink4:

Chyba, że są a ja ich nie widzę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wewnątrz nie ma czego pokazywać :) fotele, kierownica, a z ekstra wypasu to mam cb-radio w schowku pod kierownica:)

Opublikowano

Dla checy zapisałem się na moda do Rogala, ale to za jakieś 8tyś km (maj-czerwiec) - po rozrządzie.

to dla checy pomysl pozniej o jakims hamulcu dla swojego bezpieczenstwa bo ten bedzie zedecdowanie za slaby jak na170 Km

Opublikowano
  • Autor

to dla checy pomysl pozniej o jakims hamulcu dla swojego bezpieczenstwa bo ten bedzie zedecdowanie za slaby jak na170 Km

myśle nad tym właśnie , bo mi klocuszki 2 dni temu zaświeciły, chyba chodzi o przód bo z tyłu nie ma czujników?

da się gdzieś same jarzma pod tarcze 312 kupić???

wiem, że seryjne heble słabe, kiedyś po przejechaniu 20km na pełnym bucie po śląskiej aglomeracji, po wyjściu z auta czuć było spalenizną.

a tak swoją drogą, to ciekaw bardzo jestem co wyjdzie w serii na hamowni, ostatnio jechałem octavią 2,0tdi 140KM 2009r i w porównaniu do mojego paździocha to octavia słabo jechała.

a jeszcze jedno foto wrzucę, sfotoszopowane:

audi1440v2.jpg

------------------------------------------------------------------------------

czas na wiosenne porządki

felgi letnie założone - przy ładnej pogodzie wrzucę fotki, mimo że 16tki to i tak autko się lepiej prezentuje.

no i odebrałem dziś zestaw przednich spowalniaczy:

tarcze 320, zaciski, klocki, osłony, słowem - komplecik z rozbitej 3.0 TDI, dawca dużo się chyba nie najeździł bo tarcze wyglądają na ori, a mają 29,9 mm grubości :)

pytanko do znawców:

-jakich samarów używać do tulei prowadzących jarzma?

-jakiego smaru używać do klocków(przy jarzmach)

-jaki smar na tarcze od strony piasty i jaki od strony felgi ?

szukam teraz zestawu 288 na tył - w rozsądnej cenie ;)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

wewnątrz nie ma czego pokazywać :) fotele, kierownica, a z ekstra wypasu to mam cb-radio w schowku pod kierownica:)

CB to jusz jakiś wypas, ogólnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.