Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie kable do tunera TV w Navigation Plus ??? help


Rekomendowane odpowiedzi

witam chce założyc ori Tuner TV nr 4DO 919 146 do mojego Navigation PLUS, sprzedajacy posiada sam tuner bez okablowania, mam pytanie co mi jest potrzebne zeby to wszystko dzialalo, czy wystarczy podlaczyc kablem tuner z navi, czy potrzebne sa jakies anteny itp, 2 pytanie to czy tuner musi byc zamontowany w bagazniku z lewej strony czy mozna go umiescic np w schowku, zaznacze ze czytalem wiele na forum i nic w tym temacie konkretnego nie znalazlem, z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam :a4fan:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 21:48_________________________________________________adamooo dzieki za info, rozpatrze jeszcze sprawe zeby dzialalo to podczas jazdy i sie odezwe na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner tv możesz podłączyć tam gdzie chesz, jeśli ma odbierać tv naziemną to musi mieć podłączoną antenę a jeśli ma czytać tylko inne źródło obrazu no to logicznie anteny być nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, juz zakupilem tuner od kolegi Sławosz, nr audi tunera 4DO 919 146, czy ktoś mógłby mi napisać co będzie mi potrzebne do montażu (najlepiej z nr audi) do navi plus, bo posiadam sam tuner bez żadnych kabli czy anten, chyba ze ktoś ma na sprzedaż potrzebne graty to czekam na wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem nad montazem tunera tv, ale sie zastanawiam czy jest sens? Przeciez do 2012r ma zniknac telewizja analogowa wiec te tunery po tym czasie na nic sie zdadza :kox:

Chyba ze sie myle to prosze mnie poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tunerowi możesz podpiąć sobie DVD, Play Station czy inne urządzenie i sterować nim za pomocą RNS-E, nie jest potrzebny dodatkowy adapter multimedialny który kosztuje koło 400-500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...