Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Nowy Program 196KM i 405Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze nia ma 2xx po takich modach :confused4:

A co to za znaczenie 201 czy 196 KM, może poza propagandowym? W jeździe żadnej, a wolę rozsądnie zrobione parę KM mniej jak dojebane koxu kosztem + 5-8 KM.

4 Km pewnie dało by się jeszcze zrobić ale ja też wolałem żeby program był praktycznie bezdymny i bezpieczny dla silnika a nie wykręcony na maxa.

Myślę że 200 może jeszcze się pojawić po zamianie wydechu. Powolej przymierzam się do zmiany tylnego zderzaka na S4 i do tego podwójny wydech w całości przelotowy.

Opublikowano

szkoda ze nia ma 2xx po takich modach :confused4:

A co to za znaczenie 201 czy 196 KM, może poza propagandowym? W jeździe żadnej, a wolę rozsądnie zrobione parę KM mniej jak dojebane koxu kosztem + 5-8 KM.

4 Km pewnie dało by się jeszcze zrobić ale ja też wolałem żeby program był praktycznie bezdymny i bezpieczny dla silnika a nie wykręcony na maxa.

Myślę że 200 może jeszcze się pojawić po zamianie wydechu. Powolej przymierzam się do zmiany tylnego zderzaka na S4 i do tego podwójny wydech w całości przelotowy.

Jarolu kolega z mojego miastka ma do sprzedania kompletny układ wydechowy 2,5' z kawasiaka do AVF/AWX oparty na dwóch tłumikach robiony w EL-TEC w bardzo dobrej cenie 1000zł chce prawie nowy nawet 1000km na nim chyba nie zrobił ten kolega jest na forum siniak80

Opublikowano
  • Autor

Jarolu kolega z mojego miastka ma do sprzedania kompletny układ wydechowy 2,5' z kawasiaka do AVF/AWX oparty na dwóch tłumikach robiony w EL-TEC w bardzo dobrej cenie 1000zł chce prawie nowy nawet 1000km na nim chyba nie zrobił ten kolega jest na forum siniak80

A wiesz może dlaczego go tak szybko zdemontował??

Opublikowano

wiem

zbyt wrażliwe uszko ma.....bo na tym wydechu jest ciut głośniej niż ori i jemu to przeszkadzało.....ale wydech naprawdę godny polecenia i ta cena on dał za niego 2500 pln a chce 1000 pln

Opublikowano

Jarolu kolega z mojego miastka ma do sprzedania kompletny układ wydechowy 2,5' z kawasiaka do AVF/AWX oparty na dwóch tłumikach robiony w EL-TEC w bardzo dobrej cenie 1000zł chce prawie nowy nawet 1000km na nim chyba nie zrobił ten kolega jest na forum siniak80

A wiesz może dlaczego go tak szybko zdemontował??

Poczytaj Jarol dokładnie - temat jest nawet na forum o głośności tego układu.

Opublikowano
  • Autor

Jarolu kolega z mojego miastka ma do sprzedania kompletny układ wydechowy 2,5' z kawasiaka do AVF/AWX oparty na dwóch tłumikach robiony w EL-TEC w bardzo dobrej cenie 1000zł chce prawie nowy nawet 1000km na nim chyba nie zrobił ten kolega jest na forum siniak80

A wiesz może dlaczego go tak szybko zdemontował??

Poczytaj Jarol dokładnie - temat jest nawet na forum o głośności tego układu.

Ja szukam układu z dwoma tłumikami na końcu pod zderzak S4. Ten nie będzie pasował.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.