Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z pilotem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak kupiłem auto nie działał pilot, a że wyglądał jak po wojnie to kupiłem nowy. Okazało się, że nie można go wgrać, gdyż moduł nie otrzymuje sygnału z pilota.

Pytanie: gdzie znajduje się urządzenie (nie wiem jak fachowo nazywa się) które wyłapuje sygnał z pilota?

Z góry dziękuję.

Opublikowano

Witam.

Jak kupiłem auto nie działał pilot, a że wyglądał jak po wojnie to kupiłem nowy. Okazało się, że nie można go wgrać, gdyż moduł nie otrzymuje sygnału z pilota.

Pytanie: gdzie znajduje się urządzenie (nie wiem jak fachowo nazywa się) które wyłapuje sygnał z pilota?

Z góry dziękuję.

bo kupiles nie ten co trzeba....Sprawdz jaki jest nr.na module komfortu lub kluczu który działa
Opublikowano
  • Autor

Nie mam klucza który działa, bo kupiłem auto z jednym nie działającym pilotem. Kupując nowy pilot, dowiedziałem się w ASO jaki powinien mieć numer części. Numer podany przez ASO jest identyczny z numerem starego pilota.

Opublikowano

Nie mam klucza który działa, bo kupiłem auto z jednym nie działającym pilotem. Kupując nowy pilot, dowiedziałem się w ASO jaki powinien mieć numer części. Numer podany przez ASO jest identyczny z numerem starego pilota.

a próbowałeś go dopasować vagiem?,czy jak to robiłeś
  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Tak, właśnie vagiem. Robił to znajomy i żeby zapisać pilot, do modułu musi dotrzeć sygnał z pilota. [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 00:41_________________________________________________Okazało się, że był przełamany przewód od masy drzwi i nie działało urządzenie odbierające sygnał z pilota, a stary pilot był rzeczywiście padnięty.

Wymieniłem przewód, a pilot został wgrany w następujący sposób:

- włączyć zapłon przy zamkniętych drzwiach oczywiście

- przytrzymać 5 sekund zamykanie

- w tym czasie zamknąć auto drugim kluczykiem (do tego posłużył dorobiony grot na wypadek zatrzaśnięcia kluczyka w aucie)

- wyjąć kluczyk i nacisnąć otwieranie.

Opublikowano

Kolego, a jakiego koloru był ten przewód od masy? I czy wszystko inne Ci działało oprócz pilota przy tym przełamanym przewodzie? Muszę u siebie sprawdzić bo mam podobny problem..

Opublikowano
  • Autor

Przewód brązowy. Przy zamkniętych drzwiach działało wszystko, przy otwartych nie działał centralny i szyba, lusterka nie sprawdzałem.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Gdy kupiłem auto (używane) dostałem 2 kluczyki z pilotem, 1 serwisowy i jeden plastikowy, te z pilotem trzeba było zsynchronizować z samochodem, zrobiłem jak przeczytałem w "Instrukcji Obsługi" (trochę inaczej jak wspominano kilka wątków wyżej) no i jeden pilot raczej nie działa, a drugi działa - ale - ... z bliskiej odległości - kilka cm od klamki a czasem załapie z ok pół metra. Może coś zrobiłem nie tak...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.