Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z pilotem


Knob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak kupiłem auto nie działał pilot, a że wyglądał jak po wojnie to kupiłem nowy. Okazało się, że nie można go wgrać, gdyż moduł nie otrzymuje sygnału z pilota.

Pytanie: gdzie znajduje się urządzenie (nie wiem jak fachowo nazywa się) które wyłapuje sygnał z pilota?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak kupiłem auto nie działał pilot, a że wyglądał jak po wojnie to kupiłem nowy. Okazało się, że nie można go wgrać, gdyż moduł nie otrzymuje sygnału z pilota.

Pytanie: gdzie znajduje się urządzenie (nie wiem jak fachowo nazywa się) które wyłapuje sygnał z pilota?

Z góry dziękuję.

bo kupiles nie ten co trzeba....Sprawdz jaki jest nr.na module komfortu lub kluczu który działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam klucza który działa, bo kupiłem auto z jednym nie działającym pilotem. Kupując nowy pilot, dowiedziałem się w ASO jaki powinien mieć numer części. Numer podany przez ASO jest identyczny z numerem starego pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam klucza który działa, bo kupiłem auto z jednym nie działającym pilotem. Kupując nowy pilot, dowiedziałem się w ASO jaki powinien mieć numer części. Numer podany przez ASO jest identyczny z numerem starego pilota.

a próbowałeś go dopasować vagiem?,czy jak to robiłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie vagiem. Robił to znajomy i żeby zapisać pilot, do modułu musi dotrzeć sygnał z pilota. [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 00:41_________________________________________________Okazało się, że był przełamany przewód od masy drzwi i nie działało urządzenie odbierające sygnał z pilota, a stary pilot był rzeczywiście padnięty.

Wymieniłem przewód, a pilot został wgrany w następujący sposób:

- włączyć zapłon przy zamkniętych drzwiach oczywiście

- przytrzymać 5 sekund zamykanie

- w tym czasie zamknąć auto drugim kluczykiem (do tego posłużył dorobiony grot na wypadek zatrzaśnięcia kluczyka w aucie)

- wyjąć kluczyk i nacisnąć otwieranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a jakiego koloru był ten przewód od masy? I czy wszystko inne Ci działało oprócz pilota przy tym przełamanym przewodzie? Muszę u siebie sprawdzić bo mam podobny problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód brązowy. Przy zamkniętych drzwiach działało wszystko, przy otwartych nie działał centralny i szyba, lusterka nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupiłem auto (używane) dostałem 2 kluczyki z pilotem, 1 serwisowy i jeden plastikowy, te z pilotem trzeba było zsynchronizować z samochodem, zrobiłem jak przeczytałem w "Instrukcji Obsługi" (trochę inaczej jak wspominano kilka wątków wyżej) no i jeden pilot raczej nie działa, a drugi działa - ale - ... z bliskiej odległości - kilka cm od klamki a czasem załapie z ok pół metra. Może coś zrobiłem nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...