Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem - Tempomat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sorrki zmyliły mnie opisy typu: ".....jakbyś miał włączyć kierunek...." itd. Sorkki ale nie mam tempomatu i nie kojarzyłem, że to osobne dźwignie.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

bialyeg - tu masz opisane jak zrobić /zdiagnozować tempomat i jak go naprawić :)

Odpalamy VAG-a

Wchodzimy w

[01 engine] - silnik ... czekamy na odczyt wszystkich wartości...

Wbieramy [08 Means Block] - wartości mierzone,

wybierz kanał 006 [GO]

W drugim okienku powinny być widoczne trzy zera (000)

Po wciśnięciu pedału sprzęgła oraz hamulca zera powinny zamienić się w jedynki (naciskając samo sprzęgło zmienia się pierwsze zero, naciskając hamulec dwa ostatnie zera)

W przypadku gdy wartości się nie zmienią, jest "walnięty" czujnik położenia sprzęgła lub hamulca.

...ot i cała diagnoza ...

U mnie po wejściu w kanał 006 w okienku zamiast trzech zer (000) miałem jedynkę i dwa zera (100)

Najciekawsze jest to, że normalne vagowanie nie wykazuje żadnych błędów ...

45246345.jpg

84650728.jpg

... i najważniejsze --> zdjęcie osłony pod kierwonicą ...

25549187.jpg

hej

piszesz ze u ciebie po wejsciu w grupe 006 miales 100...co sie okazalo ze co bylo popsute?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czujnik położenia sprzęgła był zepsuty

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 17:39_________________________________________________

To może ja napisze :)

Dodawanie gazu manetką:

- podniesienie manetki w górę (+) znaczy przyspieszenie a w dół (-) zwolnienie to chyba logiczne :naughty:

- ale podniesienie manetki jednorazowo w górę (tak jakbyś włączał kierunek który ma mrugnąć 3 razy) powoduje ze auto

przyspieszy o 2 km/h,

- taka sama zasada ze zwolnieniem, jednorazowo w dół i auto zwalnia o 2 km/h

25549187.jpg

To ja w zwiazku z powyzszym mam pytanie. Czy mozna w sterowniku tego tempomatu zmienić ten skok z +/- 2km na inna wartość. To jest moim zdaniem bez sensu, ze jest tak ustawione bo ograniczenia prędkości zawsze zmieniają się co 10. Tak wlasnie jest zrobione w passacie... góra-dół +/- 10, przód-tył +/- 1km. Jak ktoś wie czy jest to do ustawienia VAG-iem to proszę i info gdzie:) Dzieki. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.