Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pomóżcie w zlokalizowaniu stuku


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Ile powinny wytrzymac na polskich drogach te łączniki?? bo wymienilem cale zawieszenie oprocz lacznikow ktore zmienilem rok temu i nawet wyminilem amory zostalo tylko przekladnia koncowki i drazki ale to nie ma luzu a wpadam w dziure i mam taki gluchy stuk. nie wiecie co to moze byc? przekładnia? nawet gumy wymienione na drazku stabilizatora na orginal. juz mnie to zalamuje co moze stukac wahacze nowe LMI[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________Poradzcie chłopaki prosze. Dosatje juz szmergla - wszystko wymienione nawet mocowania i spadam z jakiegos wyboju lub jade po kocich łbach to mam stuk jak cholera Ratujcie. Nowe wahacze nowe amortyzatory nowe łączniki !! nawet nowe łozyska amorków i nowe gumy stabilizatora i dalej lekki stuk blacha. koncówki i nie wyczuwalny na nich luz? prosze ratuje bo ja oszaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ciezka sprawa pomóc tak na odległość i nie słysząc tego dzwieku ale ja sprawdziłbym łączniki stabilizatora na dzień dobry, najlepiej wykręć je całkiem i sie kawałeczek przejedz jak dalej będzie pukać to jedno juz masz wykluczone.

łączniki robią największy hałas jak są dojechane, tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam ten sam problem ale tylko z prawej strony tak mi stuka,w koncu po sciagnieci nadkola okazało sie ze chyba brakuje jakiejs gumy ale nie jestem w stanie sprecyzowac poniewaz nie mam fotki zawieszenia od strony kola prawego ani schematu bo wiem ze napewno to stuka. Gdym miał fote to bym Ci powiedzial. A nie mam takiej mozliwosci bo nie ma mnie w kraju.

A zawieszenie mam w pelni sprawne.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...