Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Słychać szum ,oraz uderzjące w nadkole kamienie.


majsio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow Mam taki problem otoz jadac troche szybciej daje sie slychac szum z prawej strony mniej wiecej z okolicy tej plastykowej bocznej oslony schowka, i moze tak jakby z oslony lusterka Ciezko zlokalizowac. Druga sprawa to taka ze jak wjade na jakis piasek czy w kaluze to wszystko slychac w srodku (kamienie uderzajace w nadkole, wodA) najbardziej slyszalne jest w nogach pasazera Dodam ze auto mialo dzwona bocznego Byly wymieniane drzwi, przedni prawy slupek oraz blotnik takze dosc powazna usterka. Powiedzcie mi gdzie szukac przyczyny tego szumu i gdzie ewentualnie powinno byc jakies wygluszenie aby nie bylo slychac uderzajacych kamieni... Z gory dzieki za wszelkie sugestie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad kołem jest przyklejony filc do nadkola...kamienie w niego uderzają... może nieoryginalne nadkole i go nie ma?

obejrzyj bo może na pozostałych 3ech masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jego modelu jest chyba jeszcze całe plastikowe nadkole,w nowszych są z miękkiego włókna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wszystkie nadkola są takie same czyli "goły" plastyk ale to z prawej strony jest pęknięte... Czy to może być powodem mojego problemu, i tak będę musiał je wymienić ale tak na wszelki pytam czy gdzieś w tamtej okolicy są jakieś maty wygłuszające...? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...