Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Będa pasować do mnie te kapcie i alusy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanko. Beda pasowały do mnie alusy 17 z miara ET-45 i kapcie 235/45/17? Pytam, bo nie wiem czy beda mi ocierały a jakis wahacz lub o blotnik. a jesli tak to czy dystanse pomoga?

Opublikowano

nie powinno ci nic obcierać, do tego możesz dać jeszcze spokojnie dystans 10mm

Opublikowano

Nie będzie nic obcierać, a dystanse wydają mi się są tu zbędne :)

Opublikowano
  • Autor

to spoko. dystancik oznacza szerszy rozstawik:) jesli zamontuje te 10 mm, to moje sruby raczej nie podejda. mam sruby 28 mm.[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:05_________________________________________________a tyl? mam quattro.

Opublikowano

ile cali ma Felga?

Opublikowano
  • Autor

17[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:14_________________________________________________co sadzicie o firmie pro line wheels?

Opublikowano

koledze chodziło o szerokość, 7, 7,5 czy 8 cali?

Opublikowano
  • Autor

musze zapytac :) a które z tych rozmiarow nie podejda?

Opublikowano

na ET 45 - 8 cali to max bo bedzie wew obcierać ale jeżeli masz opone 235 to na 99% masz 8 cali

Opublikowano

na ET 45 - 8 cali to max bo bedzie wew obcierać ale jeżeli masz opone 235 to na 99% masz 8 cali

nie koniecznie, może mieć 7,5 cala.

[email protected] dowiedz się jakiej szerokości są, jeśli 7,5 cala to spokojnie będą pasować :cool1:

Opublikowano

na ET 45 - 8 cali to max bo bedzie wew obcierać ale jeżeli masz opone 235 to na 99% masz 8 cali

nie koniecznie, może mieć 7,5 cala.

oczywiście że może mieć ale to juz jest anomalia - opona jest szersza wtedy od felgi o 44mm a to już wygląda dziwnie

Opublikowano

na ET 45 - 8 cali to max bo bedzie wew obcierać ale jeżeli masz opone 235 to na 99% masz 8 cali

nie koniecznie, może mieć 7,5 cala.

oczywiście że może mieć ale to juz jest anomalia - opona jest szersza wtedy od felgi o 44mm a to już wygląda dziwnie

no faktycznie anomalia, w końcu takie samochody wyjeżdżałly z fabryki Audi.
Opublikowano

na ET 45 - 8 cali to max bo bedzie wew obcierać ale jeżeli masz opone 235 to na 99% masz 8 cali

nie koniecznie, może mieć 7,5 cala.

oczywiście że może mieć ale to juz jest anomalia - opona jest szersza wtedy od felgi o 44mm a to już wygląda dziwnie

no faktycznie anomalia, w końcu takie samochody wyjeżdżałly z fabryki Audi.

235 jest zalecana do 8" :gwizdanie:

Opublikowano

235 jest zalecana do 8" :gwizdanie:

ale też zakładane do 7,5 calowej felgi :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

7,5 cala. wcale tak dziwnie nie wygladaja. A co sadzicie o oponach dunlop sp sport 8000? czy jakos tak :mysli:

Opublikowano

7,5 cala.

no to spokojnie wejdą, bez problemu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to spoxik :wink4: a co o tych kapciach myslicie?

[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 17:11_________________________________________________dunlop sp sport 8000 235/45/17

Opublikowano

chyba endriuu miał kiedyś coś podobnego :mysli:

Opublikowano
  • Autor

i dawały rade?

Opublikowano

pewnie tak, ale proponuję poczekać, może ktoś miał albo ma te kapcie i coś napisze, a jak chcesz to napisz PW do endriuu, (nie jestem pewna w 100%, że miał takie opony ale zapytać zawsze można) :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.