Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy olej w silnikach diesla, czernieje po krotkim przebiegu??


lk203

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno kupiłem audi a4 b6 2004r 1.9tdi gosc od ktorego kupywałem twierdzi ze zmieniał olej ja nwet 100km nie zrobiłem a olej jest czarny jak smoła czy w dieslach tak juz jest ze olej tak szybko czarnieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

U mnie bynajmniej jest normą, że kupując auto od reki wymieniam wszystkie płyny eksploatacyjne, chyba, że wymiana któregoś z nich jest udokumentowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupiłem audi a4 b6 2004r 1.9tdi gosc od ktorego kupywałem twierdzi ze zmieniał olej ja nwet 100km nie zrobiłem a olej jest czarny jak smoła czy w dieslach tak juz jest ze olej tak szybko czarnieje??

Nigdy nie wierz w bajeczki przy kupnie auta typu "oleje, rozrzad wymieniony" chyba ze jest to udokumentowane tak jak kolega wyzej napisal, pomysl kto laduje sie w koszta jak sie chce auta pozbyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakie bajeczki ? ja wymieniłem rozrząd przy swojej a kosztowało mnie bagatela 2050 pln i jak bym sprzedawał to też powiedział byś ze bajeczka?

[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:44_________________________________________________A olej nie robi się zupełnie czarny od razu tylko brązowieje z czasem -to już norma w tdikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A olej nie robi się zupełnie czarny od razu tylko brązowieje z czasem -to już norma w tdikach

olej w silnikach tdi bardzo ciemnieje lub nawet czernieje. praktycznie od razu po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...