Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1.8 t Q-Czy da się podkręcić turbo by kręciło od najniższych obrotów


Gość otfwebd

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam

jak w temacie:)

mam silnik 170ps i do tego wirusa

auto chodzi super ale moje pytanie jest takie czy da się coś podkręcić by bez uszkodzenia niczego auto kręciło od początku jak daje gaz a nie tak jak ja mam od ok 2tyś obrotów???czy ktoś tak robił i czy to bezpieczne?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2tys to wysoko? nie no stary, nie da sie, 2tys to bardzo nisko, diesle przy tych obrotach maja max moment, u Ciebie pewnie jest wyzej ale nic nizej nie da sie zbyt zrobic, bo pogorszysz gore a "efektu ciagniecia" diesla i tak nie osiagniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez masz 260KM i jeszcze jestes niezadowolony ??? no nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest efektem tzw turbodziury-zanim układ sie wypełni sprężonym powietrzem-chwila musi minąć-można to skrócic,prowadząc przewód ciśnieniowy od turbiny ,poprzez IC do kolektora ssącego górą-tak,żeby droga powietrza była jak najkrótsza,do tego potężna dmuchawa-tyle teorii,ale ta niewiele ma wspólnego z estetyką i praktyką w Audi :cool1: Subaru stosuje coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki

a co to jest wogóle i czy działa???hehe

http://allegro.pl/show_item.php?item=978277853&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

słyszeliście o tym-gdzie to sie montuje i jak i czy coś daje???

jedyne,co się wiąże z zakupem tego wynalazku-to strata pieniędzy -nic nie daje,tak jak i magnetyzery :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki

a co to jest wogóle i czy działa???hehe

http://allegro.pl/show_item.php?item=978277853&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

słyszeliście o tym-gdzie to sie montuje i jak i czy coś daje???

jedyne,co się wiąże z zakupem tego wynalazku-to strata pieniędzy -nic nie daje,tak jak i magnetyzery :cool1:

nie oszukuj, ja mam takie i czuje ze mam moc, jakies +40KM, polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...