Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Domykanie szyb z pilota - nie radzę sobie...


pkowal007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam a4 z końca 96 roku. Nie mam alarmu natomiast posiadam sam ori centralny zamek. Dwa guziki na kluczyku, 'zamykanie' i 'otwieranie' samochodu.

Gdy przytrzymam 3sek 'zamykanie' i szybki mam uchylone to samochód się zamyka i dodatkowa szybki zaczynają jechać do góry. Gdy puszcze w trakcie to się zatrzymują.

Gdy mam szyby zamknięte i przytrzymam 3sek 'otwieranie' to zamki się otworzą i szybki zaczynają jechać w dol.

Dodatkowo mam szyberdach. Jak zostawię otwarty i domykam szyby to szyberdach zaczyna domykać się razem z nimi.

Gdy natomiast je otwieram z kluczyka to już zostaje w pozycji domkniętej.

Doradzono mi na forum abym zakupił takie coś http://www.allegro.pl/item946218108_domykanie_szyb_4_szyby_0224_warszawa_sklep_hurt.html

Po podłączeniu szybki mają jechać w góre przy zamknięciu samochodu z pilota.

Próbowałem podłączyć ten przekaźnik ale nic z tego mi nie wychodzi:/ Jedynie co udało mi się prawidłowo podłączyć to kable czerwony+ i czarny-.

Wszystkie schematy na forum różnią się od tego mojego i od siebie. Przez to nie rozumiem który kabel mam gdzie podłączyć:/

Poniżej załączam zdjęcia mojej kostki i schemat przekaźnika.

Czy był by ktoś tak miły i mógł by mi podpowiedzieć gdzie i które mam podłączyć kable?

IESnA.jpgtwBoA.jpg

IHp0J.jpgFj1E9.jpgIHy_i.jpg

Z góry dzięki za wszelką pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z własnego doświadczenia wiem że takie urządzenia w audi nie działają. Kupiłem sobie moduł do domykania szyb podłączyłem i okazało się że szyby domykają się tylko na otwartych drzwiach kierowcy jak je zatrzasnąłem i zamykałem to d*pa nie szły do góry. Okazało się że audi ma jakiś czujnik który odcina dopływ prądu do szyb po wyjściu z auta i zatrzaśnięciu drzwi kierowcy dopiero patent z forum się sprawdził http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_domykanie_szyb_z_pilota-t18219.0.html koszt takiego urządzonka to 5zł i 4pak dla znajomego elektronika który mi to polutował :polew: a podłączenie zajmuje 15 min. nowy moduł leży w szafie a ja cieszę się z domykania szyb :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zakupiłem kabel od viakena i zrobiłem w 3 minuty zmieniając jeden rejestr. Na forum jest to opisane chyba w podstawach vagowania. Tak samo z zamykaniem zamków po przekroczeniu 15km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...