Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pomóżcie i doradźcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie. ja z takim zapytaniem. bo mam dylemat co jeszcze mógłbym dodać w mojej a4. mam sportowy wydech jest delikatnie obniżona felgo 17" wzór podobny do rs z tylu zmienione lampy przód również na soczewki i ringi do tego jeszcze wewnątrz dodałem aluminiowe ramki na zegar (bez FIS). chciałbym jeszcze cos zmienić ale nie wiem co:) dajcie jakieś propozycje;) jutro dodam foteczki jak wyglada to autko.

Opublikowano

Foty a później będziemy kminić co i jak :wink4:

Opublikowano

dodaj fis :good:

Opublikowano

Nie napisałeś jaką masz dokładnie kierownice, jeśli z przed liftu to zmieniaj od eski :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no tylko slyszalem ze podobno te od eski maja wiekszy otwor czy cos i nie bedzie pasowac:/ a co do fis to rowniez slyszalem ze wystepuja problemy i troche grzebania jest:/ myslalem rowniez zeby dodac jakies nakladki na progi albo cos w tym stylu...

Opublikowano

no tylko slyszalem ze podobno te od eski maja wiekszy otwor czy cos i nie bedzie pasowac:/ a co do fis to rowniez slyszalem ze wystepuja problemy i troche grzebania jest:/ myslalem rowniez zeby dodac jakies nakladki na progi albo cos w tym stylu...

Co do kierownicy to zobacz u mnie w temacie.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_26powrot_po_latach_czarnej_26_v6-t17483.0.html

Opublikowano
  • Autor

a oto kilka fotek zrobionych przed chwila:)

gY6qi.jpg

vrtAJ.jpg

gYdUJ.jpg

Hx45r.jpg

KXvar.jpg

Opublikowano

Masz ładną felge,miły lakierek. Autko jest ok! Ale te lampy z tyłu i z przodu-kapota :wallbash: Poczytaj forum i podłapiesz co i jak.

Opublikowano

kolego najlepiej zmień wszystko co do tej pory zmieniłeś :thumbdown:

lampy przód na oryginały po lifcie, tył też, gril na oryginał, mieszek to już normalnie tragedia

Opublikowano
  • Autor

taka ja kupilem z takimi lampami i myslalem nad zmiana bo tez mi sie nie widza:/

Opublikowano

1. zmien lampy przednie sonar na ori valeo poliftowe

2. zmien lampy tylne lexus look na ori tylne poliftowe lub diody ala poliftowe

3. zmien boczny kierunek z pomaranczowego na bialy

4. zmien z czerwonego na czarny mieszek zmiany biegow

5. kup klime od nosba ( komplet za 900zl ) i sobie ja zaloz !!!!!!!!

6. kup sprezyny -40mm lub wiecej a najlepiej gwint

7. sciemnij delikatnie wszystkie szyby

8. wywal te nakladki na pedaly co podjezdzaja calibra

9. zmien przedni zderzak na S4

10. zmien kierownice na trojramienna ori

11. zmien grill z kamei`a na ori rs4

12. zaloz 6 zegorw + FIS

13. zmien felge z MOMO na jakas ladna ori 18-19"

14. wymien fotele na kubelkowe z S4

15. zrob dobre car audio

16. zrob SWAP na 1.8T ;)

17. umyj ja z zewnatrz i wyczysc wnetrze

18. zmien zderzak z tylu na S4

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 09:46_________________________________________________

felgo 17" wzór podobny do rs

:kox: te felgi sa podobne do felg z rs`a ?

jakiego ?

chyba nie z audi ;>

moze escort rs 2000 :naughty:

Opublikowano

Jak dla mnie to zmień lampki z tyłu ... wystaw na allegro na pewno ktoś to kupi z poza klubu... migacze po bokach na biało bo całkowicie nie pasują tutaj... lampy z przodu mi nie przeszkadzają bynajmniej ...kolorek mieszka nie pasuje do niczego no chyba że do oświetlenia wewnątrz... co do grilla też mam taki :wink4: i sam nie widze potrzeby zmieniania go ..nakładki na pedały to raczej odkręć pojedziesz zimą w traperach i dusisz 2 pedały na raz bo mało miejsca jest z tymi nakładkami :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.