Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozmiar opon, przod jaki max ??


M@rk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) posiadam audi B5 95 r. sedan , i chciałbym się zpytać jaka max. opone udalo sie wam wsadzic do tego auta na przod bez zadnych przerobek. musze dodac ze moje audi jest jeszcze obnizone

Bo mam okazje kupic orginalne felgi z AUDI 17' na oponach 45/245 wycigniete z audi A6 4.0 litrowej :D:D

domyslam sie ze z wsadzieniem na tyl nie powinno byc problemu, chociaz jak przykaladam kolo to boje sie ze mi nie wejdzie :P:P , ale jezeli chodzi o tyl to sprawdze to jeszcze w ten weekend . le glownie rozchodzi mi sie o przod czy czy bede musial kupic jakas mniejsza opone cos takiego 45/225 , czy moze wejdzie 45/235 ( caly czas mowimy o przodzie ) . acha i jeszcze jedno wazne pytanie czy rostaw srub w audi A4 B5 95r jest taki samo jak w audi A6 kombi z roku hmmm... cos w okolicach 2003 ??

P.S

tylko nie piszcie ze ten temat byl juz poruszany i zeby go sobie poszukal, bo mam awarie kompa w domu i nie mam kiedy tego szuakc , a okazja z kupnem felg jest bardzo pilna wiec prosze o normlane odpowiedzi .

------

Widmo :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieścić to może się i zmieszczą takie koła ale przy max skręcie będzie ocierać.

A zastanowiłeś się dlaczego szerokość opony 245 była w aucie z motorem 4.0 ?

Jak włożysz to do słabej benzynki 1.8 to zrobisz z niej totalną krowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o rozmiar tych opon to oczywiscie ze bede one zmienione na 45/225 lub 45/235 , narazie sa takie poniewaz oponki sa juz dosc zniszczone i gratisowo dane do felg ( jeszcze ten sezon da sie na nich pojezdzic, wiec to uczynie a przez zime zazbieram sobie na nowe oponki i odnowie felgi ) .

P.S

mysle ze ten nowy rozmiar opon jaki bede chcial kupic to bedzie odpowiedni to felg o rozmiarze 17'

-----------

Widmo :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 wejdzie tylko ET felgi nie moze byc wieksze jak 35 bo moga byc problemy ze skretem :)przygotuj sie na dosc wysokie spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Sprawdzilem czy wejdzie mi te kolo na tyl ( 245/45/17 -->> felga jest naprawde szeroka bo nawet bez dystansow kolko ladnie rowna sie z nadkolem :D:D:D i musze poweidziec ze robi wrazenie ) wiec jezeli chodzi o pytanie jaki felga ma ET to nie wiem bo na feldze nie jest nigdzie napisane .

A odnosnie przodu to sie zabespieczne i kupie sobie 225/45/17 i powinno byc git :) Co o tym sadzicie ??

--------

Widmo :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...