Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Springi WR 9 1BA vs WR10 1BE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam obecnie założone standardowe zawieszenie w 1.9 TDI AVANT FWD.

Chciałbym założyć zawiechę S-Line i teraz moje pytanie, bo zobaczyłem że obecnie mam założone springi WR9, czy jak założe 1BE z WR10 to auto siądzie -20mm ??

Pozdrawiam

Opublikowano

tak, WR to max nacisk a nie wysokość

Opublikowano
  • Autor

tak, ale czytałem że niektórzy zakładali springi niby od s-line i auto nie siadało tyle ile trzeba i wszystko zależało od WR, dlatego pytam.

Opublikowano

:mysli:

ja ci moge tyle powiedzieć że porównywałem moje WR10 z WR9 i stały identycznie wysoko

Opublikowano
  • Autor

bish - kopt a Ty masz zawieche S-line -20mm ? :)

Opublikowano

bish - kopt a Ty masz zawieche S-line -20mm ? :)

ja mam H&R -35 a miałem WR 10 i mi siadło dokładnie 35mm - no ale to B5

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ale czy tak samo jest w B6? :mysli:

Bo jak mi siądzie -35 to już będzie za dużo...

Opublikowano

No właśnie ale czy tak samo jest w B6? :mysli:

Bo jak mi siądzie -35 to już będzie za dużo...

jeśli nawet tyle to wcale nie jest dużo, na jakich felgach jezdzisz?

Opublikowano
  • Autor

W lecie na 17tkach, a w zimie na 15tkach.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 23:20_________________________________________________Koledzy prosze o ostateczną podpowiedź, bo chcę kupić te springi i do tego za jakiś czas dokupić amortyzatory, tylko boję się że auto nie siądzie te 20mm, z tego powodu że jest to WR10 a nie tak jak teraz mam WR9 :(

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_springi_1be_dokladka_przodkratki_relingi-t126083.0.html

Opublikowano

podepne sie pod temat jako laik :

a wiec mam B6 tez AWX i pytanie brzmi czy aby opuscic auto o 2cm to wystarczy wymienic same sprezyny??

Opublikowano

podepne sie pod temat jako laik :

a wiec mam B6 tez AWX i pytanie brzmi czy aby opuscic auto o 2cm to wystarczy wymienic same sprezyny??

wg mnie tak

Opublikowano

podepne sie pod temat jako laik :

a wiec mam B6 tez AWX i pytanie brzmi czy aby opuscic auto o 2cm to wystarczy wymienic same sprezyny??

Nie, bo przy nizszych sprezynach seryjny amorek zwyczajnie padnie w krotkim czasie.

Opublikowano
:mysli: ale jakis czas posmiga tak?? :gwizdanie:
Opublikowano

do - 30 powinno byc ok, przy spirngu 1be( -22) i zwykłym amorku, , jak znajde to podesle wątek

Opublikowano

no i :good: czyli kupuje "nizsze" sprezynki i auto troszke nizej siadzie :gwizdanie: no i o to chodzilo

Opublikowano

a własciwości jezdne masz w d_upie?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie a jak się ma WR7 do WR9 ? Bo znalazłem kompletne zawieszenie tylko z WR7 sprężynami. Czy audi obniży się o 20mm ?

Ewentualnie sprężyny z jakim minimalnym WR kupić żeby audi obniżyło się o 20mm przy standardowym zawieszeniu WR9? Bo w twardości to chyba nie ma zależności między WR 7 a 9?

Opublikowano

jak masz wr9 to kup wr9. Przy wr7 może niżej siąść

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.