Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak podłączyć centralny do alarmu


diux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś wie jak podłączyć oddzielny alarm pod oryginalny centralny zamek ?Alarm ma dwa przewody sterujące masą do zamka a jak jest w Audi A4 1.9 TDi- jest jedno czy dwu przewodowe sterowanie i jakie kabelki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj to robiłem - w AVANT - przy wtyczce do sterownika zamkiem w tylnej klapie masz 3 przewody - środkowy nie potrzebny ci w niczym - dwa skrajne to dwa na które podajesz mase- jeden otwiera drugi zamyka - i po sprawie.

ja umieściłem puszkę przy pompce centralnego w bagażniku - masz tam od razu potrzebne masę i 12 volt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avant 1.9 tdi jest ... różnie.

Jeżeli masz centralkę alarmu z przodu i chesz się wpiąć do instalacji przy lewym słupku na dole to:

- był wątek na forum o tym:

- mi się "udało" mam sterowanie 2 przewodami do masy jeden "open", drugi "close", ale za to krańcówek od wszystkich drzwi tam u mnie nie ma

- inny posiadacz a4 z 1997 ma tylko 1 przewód do centralnego, ale za to krańcówki ze wszystkich 4 drzwi.

Nie doszliśmi czy te różnice to powód innych wersji wyposażenia czy też niemcy "po drodze" zmieniali sobie okablowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeżeli sterowanie zamkiem centralnym w moim audi ( audi A4 z 1996 r 1.9 TDI 66KW) jest tylko jednym przewodem naprzemiennie +/- a moja centralka alarmowa ma dwa przewody sterujące zmykanie ( -) i otwieranie (-) to jak to razem spiąć, żeby działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeżeli sterowanie zamkiem centralnym w moim audi ( audi A4 z 1996 r 1.9 TDI 66KW) jest tylko jednym przewodem naprzemiennie +/- a moja centralka alarmowa ma dwa przewody sterujące zmykanie ( -) i otwieranie (-) to jak to razem spiąć, żeby działało?

Dodatkowy przekaźnik załatwi sprawę (trzeba z minusa zrobic plusa wykorzystując ten właśnie przekaźnik).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...