Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CHWILOWY BRAK "SWIATEL, MIGACZY, KLASKON ITP..


dave

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM :a4fan:

Mam taki problem czasmi jak odpale auto, zadne swiatla, (drogowe, postojowe, mijania), migacze, klaskon dosłownie NIC nie działa dopiero musze zgasic auto i nanowo odpalic i jest wszystko OK, mam auto prawie rok zdazylo mi sie to jakies 10 razy, ale ostatnio coraz czesto.

Spotkał sie juz ktos z tym ?

mam ar avant 97 rok

dzieki za odp... :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przekaźnik odcinający zasilanie świateł, wentylatorów i innych obwodów w momencie zapłonu - jest to obwód oznaczony jako "X". U mnie ten przekaźnik jest umieszczony z lewej strony z zestawie przekaźników pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobny problem.

Kiedy zapalę samochód aby światła, klimatyzacja, kierunkowskazy itp. zaczęły działać muszę delikatnie przekręcić kluczyk do tyłu (tzn. w tą stronę, w którą gasi się auto). Jest to minimalny ruch. Nie jest to chyba normalne? Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobny problem.

Kiedy zapalę samochód aby światła, klimatyzacja, kierunkowskazy itp. zaczęły działać muszę delikatnie przekręcić kluczyk do tyłu (tzn. w tą stronę, w którą gasi się auto). Jest to minimalny ruch. Nie jest to chyba normalne? Co z tym zrobić?

trzeba pomyśleć nad wymianą stacyjki. pozaglądaj jeszcze w kostkę stacyjki, ale raczej kluczyk nie załącza styków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...