Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka 6CD Audi - 4D0 35 111 - zlacze


xraff

Rekomendowane odpowiedzi

:a4fan: 1.8T 97'

Mam malutki problem z podlaczeniem wyzej wymienionej zmieniarki. Z tego jak to wyglada jest to oryginalna zmieniarka. Umieszczona jest w schowku z lewej strony w bagazniku. Wychodzi z niej kabel z wtykiem meskim DIN-8. W bagazniku lezy kabel, pewnie od radia, z odpowiednikiem zenskim. I wszystko byloby fajnie gdyby ten od zmieniarki nie byl zmasakrowany. Mam prosbe o opisanie pinow i kolorow kabelkow tego wtyku (opcjonalnie gniazda).

Z gory wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukalem tam wszystko i nie znalazlem tego czego poszukuje. nie zgadzaja mi sie kolory kabelkow, a nie chce eksperymentowac zeby czegos nie upalic.

najlepiej byloby gdyby ktos z laskawcow zajrzal do swojego bagaznika, pootwieral wtyczki i rozpisal kolory przewodow i numery pinow. wtedy byloby stuprocenowo pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radio to Delta CC? bo tylko z tym radiem chodzi ta zmieniarka. Jeżeli tak to informacje na pewno są na stronie, którą podał Ci RafQ, co najwyżej kolory mogą być inne, ale jak wyciągniesz sobie radio to bez problemu sprawdzisz sobie ten kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kolorow doszedlem. na zyczenie moge podac rozpisane piny.

po podlaczeniu pojawil sie problem: po przejsciu w tryb zmieniarki na wyswietlaczu radia wyskakuje komunikat "CDOO ERR" .

moze wiecie co moze byc przyczyna? obawiam sie najgorszego, mam jednak nadzieje, ze to bedzie cos blahego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...