Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Od czego ten zbiorniczek ?


RafalJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam samochód można powiedzie że od niedawna i jeszcze wszystkiego nie wiem o swoim A4. Wyjechałem na święta i kiedy pokazywałem samochód szwagrowi zauważyłem, że ubyło mi płynu w zbiorniczku pokazanym na zdjęciu. Niestety nie wiem do czego on służy i tym bardziej nie mam pojęcia co kupi żeby uzupełni. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Rafał

QzTXJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź.

A czy są jakieś rodzaje płynów? Lepsze, gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz tam zalane, ale po zakupie najlepiej wymienić płyn na nowy. Ja kupiłem taki jak zaleca fabryka czyli mineralny febi, kupiłem 2 litry - jednym przepłukałem układ, drugim zalałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sam nie wiem i tego płynu nie wymieniałem. Będę musiał po powrocie go wymienić.

Dzięki za radę.

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj że stan płynu do wspomagania sprawdza się zaraz po zgaszeniu silnika, a nie po dłuższym postoju, może masz w normie

Dokładnie! już wiele razy na forum o tym było. Jak nie wiesz jaki masz płyn to weź strzykawkę i trochę go ściągnij (przydatne jak chcesz się bawić w dolewki), nawet jak jest bardzo stary rozpoznasz jego barwę (np. zielony, żółty), ale najlepiej radzę Ci żebyś przepłukał układ i zalał świeżym płynem tak będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...