Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Problem z kontrolką Airbag


clyde88

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze temat byl juz poruszany ale.... wczoraj gdy jechalem zauwazylem brak podświetlenia na wskazniki temperatury i poziomu paliwa... dojechalem do domu ....sprawdzilem bezpieczniki (zwłaszcza nr 5 i 15 oba po 10A odpowiedzialne za wskazniki i podswietlenie) okazalo sie ze sa nie przepalone, przeczyscilem tylko styki bo fakt troche "niewyraźnie"wygladaly i problem podswietlenia zniknal.... tyle ze od tamtej pory kontrolka abs po starcie silnika swieci się 2-3 min po czym dopiero gasnie, przedtem bylo to doslownie tylko 2-3 sekundy.... powiedzcie czy zbieg okolicznosci czy co? co teraz robic?

autko to a4 1995 r 1.9 TDI 90 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek o którą kontrolkę chodzi ...w tytule AIRBAG a potem piszesz ABS... jeżeli wyciągałeś bezpieczniki na wyłączonym zapłonie to nic nie powinno się dziać, najlepiej na początek podłączyć autko pod VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie identyczny problem od momentu gdy wyciągnąłem licznik bo zachciało mi się montować aluminiowe ringi na liczniki :decayed: (a przyznam, że nie odłączyłem wcześniej aku :wallbash:) kontrolka AIRBAG świeci się po zapaleniu z 2-3 min i dopiero potem gaśnie. W autku mam tylko dwie poduszki więc problem z poduszkami foteli nie wchodzi w grę :(. Dziś podjadę na VAGa może coś się dowiem ale powiem szczerze, że wolałbym żeby tego licznika już nie wyciągać bo to strasznie delikatny element....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...