Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analizę logów dynamicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Proszę o analizę logów dynamicznych mojego AWX-a, autko wydaje się zdrowo przyśpieszać, ale może ktoś zobaczy coś niedobrego w tych logach, z góry dzięki.

Mam blad:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-00 - -

(znalezione w sieci: => Oznacza to ze roznica pomiedzy wymaganym a aktualnym doladowaniem mierzonym przez czujnik G31 (Nr. 11) umieszczony za intercooler'em jest zbyt duza (wieksza niz ~200mBar).

003.jpg

008.jpg

010.jpg

011.jpg

013.jpg

Dodatkowo grupa 003 i 008 lacznie jeszcze raz:

003_008.jpg

Opublikowano

zgadza się bo masz duże przeładowanie na początku

Opublikowano
  • Autor

Czy to oznacza ze mam się spodziewać wymiany turbawki w niedługim czasie?

Czemu przeładowuje na samym dole? a później wygląda ze jest ok? 1600-2800obr log 011

Opublikowano

Szwankuje lekko regulacja cisnienia doladowania a to przez przycinający sie mechanizm VTG... pojezdzij troche dynamicznie w weekend i powtórz logi...011, 010 i 003 i 008

Opublikowano
  • Autor

Auto jakiś czas stało w komisie, w sumie przejechalem dopiero z 900km. No cos trzeba mocniej pojezdzić.

Opublikowano

Auto jakiś czas stało w komisie, w sumie przejechalem dopiero z 900km. No cos trzeba mocniej pojezdzić.

Mocniej, ale nie za mocno.

Opublikowano
  • Autor

Auto ma przebieg 280tys, nawet nie sprawdzałem czy ori, ale jest dobrze utrzymane i tylko jeden element byl lakierowany. Czy poza tym przeładowaniem coś widać z załączonych logów?

Opublikowano

Wrzuć komplet, to się oceni. Z załączonych logow wynika ze serce jest zdrowe :confused4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Niestety dziś auto zaniemówiło paru krotnie zdarzylo mi się zaslabniecie i wlaczenie trybu awaryjnego.

Do tego powrocil wczesniej skasowany blad:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

Zapodaje więcej logów, może ktoś z Was pomoze, dziekuje :)

Logi BS:

http://www.vagforum.pl/log/V2/bs_011.csv

http://www.vagforum.pl/log/V2/bs_003.csv

http://www.vagforum.pl/log/V2/bs_001.csv

Logi statyczne:

stat_013.jpg

stat_003_007.jpg

stat_001_000.jpg

Zaraz umieszczę dynamiczne :(

dynamiczne_011_008.jpg

Logi z jazdy po miescie:

http://www.vagforum.pl/log/V2/miasto_10_03.csv 010 oraz 003

http://www.vagforum.pl/log/V2/miasto_11_08.csv 011 oraz 008

Panowie co tu robić :( myśleć już o regeneracji turbiny czy też jakieś przeczyszczenie kierowniczek?

Opublikowano

rozruszaj kierownice kolego. Ale sprawdź najpierw czy gruszka sterująca chodzi płynnie, czy może się zaciera. Później dopiero kierownice do czyszczenia.

Opublikowano

Tak jak koledzy napisali rozruszaj sztangę turbiny przegon autko przez parę dni oczywiście na rozgrzanym silniku i ponów logi dynamiczne

Opublikowano

Wydaje mi sie ze bez wyczyszczenia sprezarki sie nie obejdzie... termostat kulawy...

Opublikowano
  • Autor

Auto raz na dzień łapie notflaufa :(.

Czy to aby na pewno nie jest N75? tylko na 100% turbo?

Dzięki Panowie za sugestie :)

Ciekawe ile biorą za czyszczenie turba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.