Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audi A4 1.9 TDI Wyciek oleju!!!


gucio8808

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Mam problem a, mianowicie wycieka mi olej ale nie wiem z którego miejsca... zaczeło się to po wymianie chłodniczki oleju co prawda ona w tej chwili jest czsta i tam nigdzie olej sie nie zbiera. Wymieniłem juz uszczelke pod misa, oraz pod pokrywą zaworów i dalej nie ma efektu gdzie nie stane zrraz kilka kropelek jest pod samochodem. Blok jest mokry od strony turbiny od gógy do dołu i z drugiej strony tez troszke jest w okolicach łapy mocowania silnika jest to silnik 1.9 TDI 110KM. Ma może ktoś jakiś pomysł co to może byc? Ja nawet jesli chciałbym sie ponownie za to zabrac to juz nie wiem od czego zacząć :wallbash:, a jak sami wiecie palmy oleju pod samochodem i cały silnik "zachlapany" to nic przyjemnego.

Pozdrawiam i czekam na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, może sprawdź spływ oleju z turbiny ? najlepiej wrzuć jakieś zdjęcia, będzie najłatwiej rozpoznać przyczynę [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 22:04_________________________________________________+ sprawdź egr , ale bez zdjęć chyba nie obejdzie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że sprawdziłeś ale dla pewności jeszcze napisze że może lecieć spod pokrywy zaworów, choć tam nie powinien być tak duży wyciek żeby kałuże robił pod autkiem. Może ktoś mocował się z przewodem od smarowania turbinki i teraz leci z niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blok jest mokry od strony turbiny od gógy do dołu i z drugiej strony tez troszke jest w okolicach łapy mocowania silnika

z misy mało prawdopodobne, może leci z odmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...