Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co to za antena samochodowa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Nieszczęśliwie na myjni złamała mi się antena od radyjka,

i problem polega na tym ze takiej nie mogę nigdzie podobnej znaleźć.

Może wy pomożecie :)

371652.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJSLBNACOS3UTO6HA&Signature=SlVqoWcRiK%2FqOFlnc7wrHbk1HsU%3D&Expires=1271145600

Opublikowano

czyżby była przyklejona do szyberdachu :mysli:

Opublikowano

czyżby była przyklejona do szyberdachu :mysli:

raczej do tylnej szyby :naughty:

a czy przypadkiem to nie jest antena gsm? antena radiowa w Twoim aucie jest w tylnej szybie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Calikiem możliwe ze to antena gsm ale jeszcze to sprawdzę :) przypomniało mi się po zakupie samochodu zdemontowałem telefon z zestawem głośnomówiącym :) ale cały czas bylem przekonany ze to antena radiowa. :)

Opublikowano

Calikiem możliwe ze to antena gsm ale jeszcze to sprawdzę :) przypomniało mi się po zakupie samochodu zdemontowałem telefon z zestawem głośnomówiącym :) ale cały czas bylem przekonany ze to antena radiowa. :)

antena radiowa w Twoim aucie to bodajże dwie górne paski w tylnej szybie :wink4:

Opublikowano

antena radiowa w Twoim aucie to bodajże dwie górne paski w tylnej szybie :wink4:

Ciekawe sprawa :) - nie sadzilem nawet. Zawsze zastanawialem sie czemu jak mam zaparowana tylna szybe i wlacze podgrzewanie szyby, to na tych dwoch gornych paskach zawsze zostaje para. To ze sa one zarezerwowane na antene moze wyjasnic sprawe :mysli: . Dzieki za info :hi:

Opublikowano

Czesc,

Ja mam identyczna "antene" od gsm w moim aucie. Radiowa antene mam puszczona osobno na dachu...

Chcialbym to "cos" odkleic od szyby nie wiecie jak to zrobic?

Sokram

Opublikowano

Czesc,

Ja mam identyczna "antene" od gsm w moim aucie. Radiowa antene mam puszczona osobno na dachu...

Chcialbym to "cos" odkleic od szyby nie wiecie jak to zrobic?

Sokram

W Avantach B5 radiowa antena jest na dachu. Odkleić tą antene chyba nie bedzie łatwo,bałbym sie tego podjąc, żeby szyba nie trzasnęła :naughty:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

a czy da jakos rade antene z dachu przeniesc w avancie wlasnie na szybe? bo chce tam od cb wrzucic ;)

Opublikowano

jak cos jest do wszystkiego to jest do .... :P widzialem niedawno w passku kombiaku wlasnie antene od cb zamiast normalnej, chyba ze nie sluchal radia :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.