Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] AC GAS SYNCHRO


lukaszk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam identyczny interfejs ale póki co korzystałem z AcGasSynchro w wersji 5.5. Pewnie ta nowa niewiele się różni. Będziesz musiał wgrać najnowszy firmware do sterownika (każda wersja programu zawiera najnowszy firmware). W samym programie jest zakładka Mapa i tam można regulować czyli ustawiać mnożniki aby mapa benzyny i gazu się pokryły (odchyłka wg instrukcji powinna być nie większa niż +/- 10%). W instrukcji Staga-4 (można ściągnąć) jest opisane co i jak z tymi mapami.

No i oczywiście polecam: http://lpg-forum.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ac.com.pl/programy-i-instrukcje-obslugi/programy-i-instrukcje-obslugi,275/

jak chcesz to mam zgrane mapy ustawień z mojego poprzedniego auta

miałem silnik AFT w Seacie 101KM powinno pasować :) i też był STAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pamiętaj o tym, że jeżeli masz instalację na gwarancji to wprowadzanie modyfikacji do ustawień LPG pozbawi Cię jej, ponieważ takie operacje zapisują się w pamięci sterownika no chyba, że Twój gazownik to spoko gość i przymknie na to oko. Możesz jedynie zobaczyć jakie masz ustawienia. Poza tym również polecam lekturę forum które kolega podał wcześniej, prawdziwa kopalnia wiedzy. Możesz zajrzeć też na www.ac.com.pl, zakładka forum, ale tą stronę to pewnie już znasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to forum o LPG bardzo bogate w info, a co do kompa to sam informuje ze w razie samowolnych nastawień traci się gwarancje a tego właśnie mi szkoda...

pozdrawiam i dzięki za info...

tylko czy można jakoś zatrzeć ślady...? :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 16:03_________________________________________________aha i jeżeli mogą koledzy to możecie opisać co i jak po gwarancji można działać w programie , jak przestawić mapy, dawkę gazu itp, jak już jest temat na forum.

ja nie pomogę z wiadomych względów ale mam znajomych z LPG i może komuś pomogę... :>

a w instrukcji to jak w instrukcji, a tu potrzeba z doświadczenia kolegów kilka informacji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja miałem na gwarancji i sam grzebałem i nigdy gazownik na to nie zwracał uwagi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...