-
[ALL B5] Proszę o analizę mapy gazu.
Jak mapy się pokryją to i mnożnik pójdzie w górę choć nie jest taki zły, a poza tym to kolega wyżej ma rację daj zżuty przy pracującym silniku bo nic nie widać.
-
[ALL B5] Czy dobra instalacja w A4 1.8 ?
Witam Jeżeli nie masz problemów to po co chcesz zmieniać instalację? niewiele na temat obecnej tak naprawdę napisałeś bo ważniejszy jest przód niż tył ale wnioskuję, że masz 2 gen. a gazownik sugeruje montaż sekwencji a to może Cię kosztować ok. 1kzl. Opinii na forum na temat instalacji jest mnóstwo więc czytaj co warto a co nie ale ja uważam, że jeżeli auto jeździ bez problemu to ew. sprawdż skład mieszanki, lej LPG i jeździj na tym co masz.
-
[B5 ADP] AC GAS SYNCHRO
Witam Pamiętaj o tym, że jeżeli masz instalację na gwarancji to wprowadzanie modyfikacji do ustawień LPG pozbawi Cię jej, ponieważ takie operacje zapisują się w pamięci sterownika no chyba, że Twój gazownik to spoko gość i przymknie na to oko. Możesz jedynie zobaczyć jakie masz ustawienia. Poza tym również polecam lekturę forum które kolega podał wcześniej, prawdziwa kopalnia wiedzy. Możesz zajrzeć też na www.ac.com.pl, zakładka forum, ale tą stronę to pewnie już znasz
-
[B6 ALT] Czy to normalne że 'zjada' tyle oleju ?
Witam Strach pomyśleć co zrobią ze mną forumowi wyjadacze ale co tam napiszę to... silnik musi brać olej i nic złego w Twoim przypadku się nie dzieje, więc pozostaje Ci jeździć i cieszyć się z życiem :>. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Arek, wpadłem na forum poznać ciekawych ludzi i dowiedzieć sie nowych rzeczy na temat swojego samochodu Pozdrawiam
szopa78
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta