Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Proszę o analizę mapy gazu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kupilem kabelek lpg, narazie zajmuje sie lektura o stag 300. Powiem tak na zbiorniku 40 l robie przecietnie 340 km. Czy mozna ten wynik jakos ulepszyc? Czy moja mapa gazu jest fatalna? Czy mozna w niej cos poprawic? I jak? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

gazp.th.gif

Opublikowano

Zrób screna jak silnik pracuje na gazie. A jezeli czytasz instrukcje Staga to napewno już wiesz że mnoznik powinien byc troche wyzszy i mapy sie nie pokrywają.

Opublikowano

Jak mapy się pokryją to i mnożnik pójdzie w górę choć nie jest taki zły, a poza tym to kolega wyżej ma rację daj zżuty przy pracującym silniku bo nic nie widać.

Opublikowano
  • Autor

Oto nowe mapki :

85417244.th.jpg

32401821.th.jpg

99843626.th.jpg

Opublikowano

To jeszcze fotki z pod maski poproszę :>

Opublikowano
  • Autor

Jesli chodzi Ci o sprzet jaki mam to:

Wtryskiwacze: Valtek TYP 30 1 ohm (zolte)

Reduktor: Zavoli N

Elektronika: Stag 300

dsc00436hp.th.jpg

dsc00438yr.th.jpg

dsc00440ot.th.jpg

dsc00437w.th.jpg

Opublikowano

Nie o sprzęt:) a o montarz.

Niewidac dokładnie na fotkach ale sprawdź długość wężyków od wtryskiwaczy do nawiertów w kolektorze jesli sa różnej długości to wyrównaj (takie dmuchanie na zimne narazie) później jak już przewertowałeś instrukcję staga to sprubój podnieść deko mnożnik tak zeby zbliżyć do siebie mapy.

Też niewidać tego na fotkach ale czy twój silnik to niema jednej cewki na 2 cylindry a nie na 4 jak masz ustawione? z tym sie nie kłóce bo dokładnie niewiem.

Ile masz przejechane na tej instalce?

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor

Witam, mnożnik udalo mi sie tak zblizyc ze mapy prawie nalozyly sie .

clipboard0.th.jpg

Bardzo wyraznie czuc wiecej mocy w aucie. Tylko czy to nie przelozy sie na wieksze spalanie?

Dokladnie nie wiem ile mam przejechane na gazie ale w ustawieniach programu pisze ze 630h.

A czy ten reduktor nie powinien byc zamontowany jakos bokiem?

Opublikowano

ja bym jeszcze podniusł deko punkt miedzy 12-13ms a ostani na samym koncu opuśc na 1 tak żeby krzywa była łagodna i wybrzuszona do góry żeby niebyło przegięc raz w jedna raz w drugą, mnożnik teraz masz jak z instrukcji staga 630h to może być około 30-32tyś tak na oko, sprawdź spalanie teraz jesli niespadnie trzeba sprawdzić czy wtryski nie puszczają.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za konkretna odpowiedz, ustawie tak jak mowisz, dzisiaj zalalem do pelna to na dniach powiem jak spalaniem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.