Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] AC GAS SYNCHRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam identyczny interfejs ale póki co korzystałem z AcGasSynchro w wersji 5.5. Pewnie ta nowa niewiele się różni. Będziesz musiał wgrać najnowszy firmware do sterownika (każda wersja programu zawiera najnowszy firmware). W samym programie jest zakładka Mapa i tam można regulować czyli ustawiać mnożniki aby mapa benzyny i gazu się pokryły (odchyłka wg instrukcji powinna być nie większa niż +/- 10%). W instrukcji Staga-4 (można ściągnąć) jest opisane co i jak z tymi mapami.

No i oczywiście polecam: http://lpg-forum.pl/

Opublikowano
  • Autor

firmware... gdzie on jest? na stronie AC? czy jak podepnę lapka pod sterownik to automatycznie się wgra czy jak? :mysli:

i czy gazownik połapie się że jest nowsza wersja ACGS podpinana? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chętnie się przyjże, jak to wygląda więc jeżeli możesz to prosiłbym o te mapy...na PW lub [email protected] :notworthy:

kabelek będę miał jutro wiec może coś będzie można poprawić... :good:

Opublikowano

Witam

Pamiętaj o tym, że jeżeli masz instalację na gwarancji to wprowadzanie modyfikacji do ustawień LPG pozbawi Cię jej, ponieważ takie operacje zapisują się w pamięci sterownika no chyba, że Twój gazownik to spoko gość i przymknie na to oko. Możesz jedynie zobaczyć jakie masz ustawienia. Poza tym również polecam lekturę forum które kolega podał wcześniej, prawdziwa kopalnia wiedzy. Możesz zajrzeć też na www.ac.com.pl, zakładka forum, ale tą stronę to pewnie już znasz :)

Opublikowano
  • Autor

Tak to forum o LPG bardzo bogate w info, a co do kompa to sam informuje ze w razie samowolnych nastawień traci się gwarancje a tego właśnie mi szkoda...

pozdrawiam i dzięki za info...

tylko czy można jakoś zatrzeć ślady...? :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 16:03_________________________________________________aha i jeżeli mogą koledzy to możecie opisać co i jak po gwarancji można działać w programie , jak przestawić mapy, dawkę gazu itp, jak już jest temat na forum.

ja nie pomogę z wiadomych względów ale mam znajomych z LPG i może komuś pomogę... :>

a w instrukcji to jak w instrukcji, a tu potrzeba z doświadczenia kolegów kilka informacji :cool1:

Opublikowano

e tam ja miałem na gwarancji i sam grzebałem i nigdy gazownik na to nie zwracał uwagi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.