Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Odłączenie licznika


wojas86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę wymienić żarówki w podświetleniu zegarów 97r. Są tam 3 kostki dwie po bokach i jedna od doły (dość mała).

Wiem że jak odepnę te dwie szerokie to nic się nie stanie (licznik się skasuje) ale nikt nie pisał o tej trzeciej. Od czego ona jest czy nic się nie stanie a może mimo. jest podpięty. Z góry dzięki za odp.(jestem trochę zielony w tych sprawach. Dopiero początki z A4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzięki za info... :hi: a tak z ciekawości to często palą się te żaróweczki od podświetlenia?

nie palą się często :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już będziesz wymieniał żaróweczki to wymień sobie wszystkie nawet te co działają bo często po włożeniu licznika okazuje się że te co działały nagle przestały i cała zabawa od nowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tak zrobię tylko się zastanawiam czy kupić same żaróweczki i przylutować do tych metalowych spinek , które są umieszczone w obudowie plastykowej. Jak uważacie?[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 09:46_________________________________________________U mnie sztuka kosztuje 4zł , a sama żaróweczka 1zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tak zrobię tylko się zastanawiam czy kupić same żaróweczki i przylutować do tych metalowych spinek , które są umieszczone w obudowie plastykowej. Jak uważacie?

kup komplety a nie kombinuj :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już będziesz wymieniał żaróweczki to wymień sobie wszystkie nawet te co działają bo często po włożeniu licznika okazuje się że te co działały nagle przestały i cała zabawa od nowa :wink4:

Dlaczego tak się dzieje że potrafią nie działać te które działały wcześniej? :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 09:52_________________________________________________jeszcze taka sprawa zastanawiam się czy nie zastosować żarówek diodowych coś takiego

http://www.allegro.pl/item976972533_r5_z_cokolem_najnowsze_zarowki_led_vw_bmw_opel.html

Czy nie są gorsze :mysli: Może ktoś takie montował już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio też wymieniałem te żaróweczki w liczniku i było dokładnie jak koledzy piszą.. wymieniłem jedną wszystko zamontowałem.. okazało się że kolejna nie świeci.. ale wszystkich nie wymieniałem po prostu przed samym skręcaniem wszystkiego podpiąłem kostki i sprawdziłem czy wszystko świeci.. u mnie wystarczyły 3 do wymiany a jeszcze parę zapasowych zostało :)

co do tych diod w linku to moje zdanie jest takie: żadna różnica czy diody czy zwykłe żarówki.. niby diody mocniej świecą ale po co Ci to, bo w nocy by Cie to oślepiało.. niepotrzebny wydatek.. chyba że w tej samej cenie to wybór należy do Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę już jakieś 2 tygodnie (w km będzie coś pod 1000 km) i wszystko świeci tak jak powinno :)

a diody wg mnie niepotrzebny wydatek :wallbash: tych żaróweczek w zegarach jest sporo i wymienić wszystkie na drogie diody to będzie duży wydatek.. a tą kasę mógłbyś przeznaczyć na pewno na coś bardziej przydatnego do Twego auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje mam od Święt Bożego Narodzenia także mam trochę dłużej.. jak nie masz to za tą kasę wrzuć se lepiej białe lub ciemne kierunki a na diody w zegarach przyjdzie jeszcze czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki mam zamiar zmienić na jakieś ciemne, kolor auta brąz trudno określic co to za kolor jest ale nietypowy (mi się podoba) :>

Jeszcze mam w planach wymienić lampy przód zespolone....ale może na zime narazie zbieram na garaż..ah te wydatki... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się podobają nietypowe kolory - witaj w klubie :good:

zbieraj na garaż bardzo przydatna rzecz do rezania.. ja niestety nie mam.. dobra koniec z tym OT :gwizdanie:

wrzuć do wątku z furami swoją A4 to tam popiszemy o modach.. pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...