Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przerywa na gazie


johnybravo

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki dziwny problem z moim gaziwem 2 gen . problem polega na tym , że jak odpalę autko zimne to normalnie pracuje , no prawie normalnie bo parę razy spadną obroty , ale normalnie przyspiesza wszystko ok.

ale tylko gdy je zgaszę i znowu chce uruchomić to już przerywa , szarmie rozpędza się jak muł :wallbash: Co jesttt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu mówie , filterek nowy , gaziarze zakłądali mieś temu , i wyregulowali.

Kondensat z parownika też jeśli chodzi o ta śrube grubą na dole mieszalnika .

świece nie są w najgorszym stanie .

Instalka 2 gener , na sterowniku autotronica. ,chodziło toładnie 3 lata bez problemów , aż w końcu coś zaczeło świrować.

Byłem u mechaników pewnego razu to powiedzieli mi ,że mam walniętą uszczelkę pod klawiaturą zaworów , i sączy się delikatnie olej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma się do tego uszczelka pod klawiaturą? U mnie się nie sączy a raczej powiedzmy zdecydowanie ucieka (może nie ciurkiem ale znacznie) i problemów nie mam.

A może masz rozszczelniony zawór bezpieczeństwa na dolocie do silnika, nic Tobie nie wystrzeliło kiedyś? A jak samochód zachowuje się na benzynie? Tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na benz . ciut obroty falują , zabuja raz albo i 2 i jest ok.[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________dodam jeszcze ,że chodzi dobrze , jak rano go odpale to chodzi ok. zgaszę i odpalę jeszcze raz to zaczyna przerywać i falować.

tak jak by mial problemy jak jest rozgrzany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...