Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Slepy, lampki dalej zarezerwowane? :P

niestety, tak i to juz przez trzy osoby, nie wiedziałem zę bedą miały takie branie :kox:,

Widzę że groooby spocik sie zapowiada :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 18:19_________________________________________________Wrzucony nowy termin, zapraszam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas sie troszke namieszało.moze byc ze nie da rady nikt jechac. :( srodek tygodnia to zawsze komus cos wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas sie troszke namieszało.moze byc ze nie da rady nikt jechac. :( srodek tygodnia to zawsze komus cos wypadnie.

wiadoma sprawa, ale jak się uda to wpadajcie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:08_________________________________________________ja chciałem jechac bo pasowało mi zobaczyc jak wygladaja te twoja lampy.ale jak by sie nie udało to podjade do ciebie w niedziele.moze byc?jak beda ładne to bede szukal takich samych. :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:08_________________________________________________ja chciałem jechac bo pasowało mi zobaczyc jak wygladaja te twoja lampy.ale jak by sie nie udało to podjade do ciebie w niedziele.moze byc?jak beda ładne to bede szukal takich samych. :gwizdanie:

w Niedziele bede prawdopodobnie w Niedzicy, w sobotę bede chyba pzrelatywał przez sącz to jak coś to możemy się gdzieś umówić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha,no to moze byc.jak cos to pisz pw to gdzies poczekam.pewnie pojedziesz tez przez stary sacz to na rynku moge byc. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha,no to moze byc.jak cos to pisz pw to gdzies poczekam.pewnie pojedziesz tez przez stary sacz to na rynku moge byc. :good:

odezwę się do Ciebie w tej sprawie jeszcze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...