Jump to content
IGNORED

[B5 ADP LPG] Sonda po wymianie nie pracuje tak jak należy.

Marcin.K
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam problem z sondą ponieważ gdy stawiłem się do wyregulowania LPG to po podpięciu się okazało, że Sonda nie działa :blink: wiec pojechałem i wymieniłem sondę, po wymianie udałem się ponownie do warsztatu w celu regulacji LPG po czy okazało się, że znów sonda nie działa :evil: rozłączyłem akumulator i ponownie podłączyłem sonda zaczęła działać, udało się dokonać regulacji, po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów sonda ponownie przestała działać czy ktoś może mi pomóc w diagnozie usterki mojego autka??

Przeniosłem wątek, ponieważ tutaj bardziej się nadaje, hack

Zależy jaką masz instalację. Jeżeli masz instalację II-giej generacji to możliwe, że emulator jest źle ustawiony. Gdzie sprawdzałeś to napięcie? VAGu, czy w komputerze u gaziarza?

Niech sprawdzi w VAGu napięcie sondy Lambda[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 14:12 _________________________________________________Najlepiej wrzuć logi z pracy sondy Lambda

Witaj,

mam takie samo audi jak ty gaz JUST JUNIOR BRC i tez problemy z sondą po instalacji gazu,u mnie na początku był problem z nie zawsze działającą masą z akumulatora( nie do końca to rozumiem).Ostatecznie podłączyli mi mase bezpośrednio od sondy.Mógłbyś wkleić zdjęcie łączeń przewodu od sondy z kompem od gazu,polutowali ci czy zrobili na złączke?MOże to przez to.