Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Zegary


msuchecki90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam pytanie , pękła mi szybka ta (plastikowa przezroczysta) osłonka od zegarów , i moje pytanie czy dostane w ASO i jaki jest koszt ? i jeszcze jedna sprawa która mnie zaciekawiła po rozebraniu zegarków zobaczyłem ze mam tez temperaturę oleju i napięcie akumulatora lecz bez wskazówek , w miejscu plastiku jest to zaślepione i nie widać tego wszystkiego po złożeniu , czy licznik może być z innego samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten zegar potrzebujesz z pelnym fis-em czy jaki????? bo moge ci podesla linka do rozbitego anglika tyle ze ma pelny fis :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten zegar potrzebujesz z pelnym fis-em czy jaki????? bo moge ci podesla linka do rozbitego anglika tyle ze ma pelny fis :gwizdanie:

Kolega potrzebuje samą szybkę więc będzie pasowała :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten zegar potrzebujesz z pelnym fis-em czy jaki????? bo moge ci podesla linka do rozbitego anglika tyle ze ma pelny fis :gwizdanie:

a on może jest do disla :naughty:, daj jakiś link :naughty:,kolego rozejrzyj sie na allegro, kupisz cały licznik, weźmiesz całą szybkę, a resztę spowrotem na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej coś było kombinowane skoro masz wskaźniki ,albo wymienione zegary albo ich obudowa. Szybkę poszukaj na Allegro :wink4:

Jak ma zegary jagera z małym fisem to na pewno nie było kombinowane. Ma po prostu miejsce na wskaźniki i od razu przygotowaną tarcze. Nie ma natomiast pozostałej elektroniki. U mnie w jagerze jak go rozebrałem też tak miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej coś było kombinowane skoro masz wskaźniki ,albo wymienione zegary albo ich obudowa. Szybkę poszukaj na Allegro :wink4:

Jak ma zegary jagera z małym fisem to na pewno nie było kombinowane. Ma po prostu miejsce na wskaźniki i od razu przygotowaną tarcze. Nie ma natomiast pozostałej elektroniki. U mnie w jagerze jak go rozebrałem też tak miałem.

Dokładnie jest to tylko miejsce na dodatkowe zegary, bez mechanizmów i całej instalacji. Też w swoim tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny przypadek (pęknięta szybka licznika).Byłem w ASO i takiej szybki sie u nich nie kupi,na allegro tez ciężko znaleźć bo mam 1/2 FIS.Mam takie pytanie czy próbował ktoś wymienić samą szybkę odklejając ja od obudowy,ewentualnie kupić obudowę bez fis-a i rozpiłować otwór na 1/2 fis? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...