Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.Jak zlikwidować takie otarcia na feldze?

Byłem u magika wulkanizatora i narobił takiego buractwa.

Może by mnie to nie drażniło ale do tej pory felgi wyglądały jak nowe,

otarcia są na kilku ramieniach.

f9db673033eda9f0med.jpg

b5fe37c415d485e2med.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:19_________________________________________________Nikt nie robił czegoś podobnego :(?

Opublikowano

Skoro zawinił to poinformować go ze oddajesz felgi do renowacji i rachunek dostanie po zabiegu.

A jak tak chcesz jeździć to zapłacić za szkody tez powinien zwłaszcza ze felgi miałes idealne jak piszesz

Opublikowano

A może wulkanizator to znajomy i głupio mu mówić żeby teraz za to zapłacił...

I może kolega sam chce jakoś te otarcia zlikwidować :cool1:

Opublikowano

Trochę słabe zdjęcia i nie widać jak głębokie są te rysy. Możesz spróbować je wypolerować ale to raczej są głębokie rysy więc zostaje tylko malowanie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

A może wulkanizator to znajomy i głupio mu mówić żeby teraz za to zapłacił...

I może kolega sam chce jakoś te otarcia zlikwidować :cool1:

Trafiłeś w sedno.Troche mu się głupio zrobiło,jak zobaczył te otarcia

tak samo jak mnie mówić mu o jakimś odszkodowaniu.

Stary znajomy

Opublikowano

niestety, papier ścierny + szpachlowanie + wyrównanie + malowanie

Opublikowano

szpachlowanie

:blink:

Jakie szpachlowanie? :wallbash: Papier 250 i nie będzie śladu...

Opublikowano

nie będzie śladu po odprysku który jest wgłębieniem? na 2 fotce tak to wygląda

Opublikowano

A może wulkanizator to znajomy i głupio mu mówić żeby teraz za to zapłacił...

I może kolega sam chce jakoś te otarcia zlikwidować :cool1:

Trafiłeś w sedno.Troche mu się głupio zrobiło,jak zobaczył te otarcia

tak samo jak mnie mówić mu o jakimś odszkodowaniu.

Stary znajomy

Jakiś niski profilek gumy masz na tej feldze podejrzewam... Takie rzeczy (zakładania/ściąganie) gum przy niskim profilu powinno się robić na sprzęcie do tego przystosowanym - sprzęt z rolką... :cool1: Bo w innym przypadku może stać się coś takiego. :thumbdown: Co do tych otarć to może polerka wystarczy. :good:
Opublikowano
  • Autor

To mówicie papier 250-ok.

spróbuje wypolerować ile się da,chociaż głebszych otarć nie ma to może da radę.

Miał taki sprzęt,że we 3-ech trzymaliśmy-ciągnęliśmy alu aby opona naszła.

Oczywiście było kilka prób bo sprzęt nie mógł radzić.

Opublikowano

To mówicie papier 250-ok.

spróbuje wypolerować ile się da,chociaż głebszych otarć nie ma to może da radę.

Miał taki sprzęt,że we 3-ech trzymaliśmy-ciągnęliśmy alu aby opona naszła.

Oczywiście było kilka prób bo sprzęt nie mógł radzić.

No i finał jest jaki jest... :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Zawsze byłem u niego ze stalówkami i było ok.,

myślałem,że zna się na tym z czego żyje-niestety

tak czy siak więcej do niego nie pojadę-trudno.

Opublikowano

z tego co widzę to jest tam otarcie az do metalu tak więc polerka nic nie poradzi.

Daj zdjęcie całej felgi.

Na tylko malowanie :confused4:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:01_________________________________________________następnym razem nie oszczędzaj tylko śmigaj do duzego zakładu i zapłać 2 złote więcej za zakładanie opony. Przynajmniej jak tam się coś takiego stanie to wołasz kierownika i pokazujesz co jest grane.

Opublikowano
  • Autor

spróbuje spolerować co się da

a jak zostaną minimalne otarcia to trudno

z kilku metrów już tego nie widać.

28f39010b991c872med.jpg

Opublikowano

z odległości nic nie widać faktycznie ale wiem jak to jest, wiesz o tym ze jest felga odarta i juz cie to drażni :) chyba kazdy tak ma i to nie tylko z felgami a z całym autem.

Opublikowano

co to za zakład co takiej zwykłej opony na balonie i normalnej wielkości felgi nie mogą założyć :bicz:

dobrze że z odległości jest :good: jedyne pocieszenie

Opublikowano
  • Autor

co to za zakład co takiej zwykłej opony na balonie i normalnej wielkości felgi nie mogą założyć :bicz:

dobrze że z odległości jest :good: jedyne pocieszenie

sory chłopaki,to zdjęcie to przed feralną zmianą opon.

pościeranych mam tylko te 2 zdjęcie z bliska,jak nie zapomnę i będę miał czas to jutro tryknę tak z 2 metrów.

próbowałem dzisiaj papierem 800-tką ale został tylko biały ślad-potem nawet

tempo lekkościerną nie wytarłem tego białego.czym można zamalować

miejsca gdzie widać czarne?[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 20:41_________________________________________________Tu jest foto z ok. 1m.

4da10d1273b13ec8med.jpg

Czym i jak można zamalować te czarne przytarcia?

Nie musi być idealnie byle w miarę to wyglądało.

tak na marginesie to ile w zakładzie by za to krzyknęli

i czy koniecznie trzebaby było ściągać felgi?

Tutaj właśnie(na samym dole) jest to przytarcie po papierze 800.

Da radę to spolerować jakąś pastą czy coś?

30a0d16ddeedb658med.jpg

138f6ce364f15d83med.jpg

Opublikowano

A gdzie ty 800 to szlifowałeś? :doh1: o ile dobrze widze to przeszlifowałeś az do podkładu i nic juz z tym nie zrobisz :confused4:

Takim papierem szlifuje sie pod malowanie :wink4:

Opublikowano

teraz albo będziesz z tym żył albo oddaj do malowania + wyrównanie tego

Opublikowano
  • Autor

orientacyjnie za takie miejscowe malowanie ilą krzykną?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.