Jump to content
IGNORED

VAG - wirtualna hamownia "Popometer"


mateeq
 Share

Recommended Posts

Witam,

Tak przeglądałem kiedyś neta i natknąłem się na taki prosty programik. Jest to właściwie plik *xls do Excela który ma za zadanie narysować wykres jak z hamowni :D na podstawie danych z VAG-COMa i nie tylko.

Generalnie podchodzę do tego z wielkim dystansem i traktuję z przymróżeniem oka, bo nijak to sie ma do prawdziwej hamowni ale skoro "za darmo" to czemu się nie pobawić (nie każdy może sobie pozwolić na wizytę na prawdziwej hamowni).

Generalnie plik jest udostępniony na zagranicznym serwerze jakiegoś klubu Audi, więc jest raczej ogólno dostępny (google.pl).

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, czy ktoś kiedyś testował i porównywał wyniki z czegoś takiego, a prawdziwej hamowni?

No i wreszcie czy ktoś umie to obsługiwać bo szczerze mówiąc to z niemieckiego słaby jestem ( nie wiem nawet z której grupy dane mają być :P )...

Nazwa programu to "Popometer".

Może Was to zainteresuje.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Po niemiecku :sick3: Ale od czego jest Babel Fish (http://babelfish.altavista.com) - trochę powpisywać, przepisać sobie na kartkę co znaczą poszczególne krzaczki i już mamy. Teraz tylko kupię samochód i sprawdzę programik :wink4: Wtedy powiem czy działa (bo może się nawinie jakaś prawdziwa hamownia na okolicy)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...