Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siatka oddzielająca bagażnik - Avant


Sprinter

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wykonać foty mocowań na suficie i na fotelach do siatki w bagażniku ? A w ogóle byłaby rewelacja jakby ktoś się pokusił o odkręcenie jednym imbusikiem tej na suficie i fotka gniazda oraz gniazda w oparciu tylnej kanapy.

Nabyłem drogą kupna tą siatkę z mocowaniami i chcę to zrobić jak w oryginale. W suficie wydaje mi się, że są gniazda w każdym avancie, będę musiał tylko wyciąć profil pod te mocowania i wrzucić tam chyba nakrętki w takie mini "szyny" pod podsufitką, ale nie jestem pewien jak było w oryginale, stąd moje pytania.

Od kanapy tylnej też mam ori uchwyty i tam sprawa jest prosta, bo wszystko mocuje się do szerszej części kanapy, ale też chciałbym się upewnić jak wyglądają gniazda w samej kanapie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, jak mnie nikt nie uprzedzi to okolo 18 powinienem Ci wrzucic fotki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wykonać foty mocowań na suficie i na fotelach do siatki w bagażniku ? A w ogóle byłaby rewelacja jakby ktoś się pokusił o odkręcenie jednym imbusikiem tej na suficie i fotka gniazda oraz gniazda w oparciu tylnej kanapy.

Nabyłem drogą kupna tą siatkę z mocowaniami i chcę to zrobić jak w oryginale. W suficie wydaje mi się, że są gniazda w każdym avancie, będę musiał tylko wyciąć profil pod te mocowania i wrzucić tam chyba nakrętki w takie mini "szyny" pod podsufitką, ale nie jestem pewien jak było w oryginale, stąd moje pytania.

Od kanapy tylnej też mam ori uchwyty i tam sprawa jest prosta, bo wszystko mocuje się do szerszej części kanapy, ale też chciałbym się upewnić jak wyglądają gniazda w samej kanapie.

Pozdrawiam

Mam ten sam problem, kupiłem siatkę ale nie mam uchwytów i mocowania rolety. Otwory do przykręcenia uchwytów w dachu są tylko trzeba wyciąć podsufitkę w odpowiednim miejscu, Ja już wyciąłem tylko muszę pożyczać od kolegi uchwyty kiedy potrzebuję. Mam dwie foty http://piurko2.fotosik.pl/albumy/29697.html jeśli będziesz potrzebował innej to pisz

[ Dodano: 2006-07-04, 18:55 ]

P.S. Jak byś miał 4 uchwyty i montował tylko 2 to chętnie odkupię od Ciebie 2 szt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uchwyty mam, ale to co w komplecie, 2szt. na sufit i 2szt. do kanapy, także nie mam czego użyczyć :neutral:

Obejrzałem foty, kurcze to tak lipnie w oryginale odstaje od tapicerki ? Wydaje mi się, że to powinno w głąb wchodzić bardziej, czyli większy otwór i nie dociskać tapicerki śrubą tylko żeby ona swobodnie oplotła gniazdo.

Co do tych otworów w suficie, to tam są gniazda nagwintowane ? Jak mniej więcej odległościowo są umiejscowione ? (rzuć jakimś wymiarem do słupka czy coś).

Pikuś czekam jeszcze na twoje foty, przyjrzałbym się temu z różnych perspektyw :)

P.S. Dziś już pewnie nie obejrzę, bo zaraz czas się udać do knajpy na mecz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piurko2 cos to masz zle zamoncone. Tak jak Sprinter mowil, ze to powinno bardziej przylegac do tapicerki. Ten bolec co jest przy uchwycie musi wejsc w ten otwor obok tego co sie przykreca.

Sorki za jakosc zdjec ale cos nie moglem aparatu ustawic. Zbyt male pojecie mam o tym. :oops:

uchwyt.jpg

otwory.jpg

I siatka zdjeta z uchwytow.

siatka.jpg

Jutro postaram sie zrobic lepsze fotki.

Sorki za spoznienie ale musialem jeszcze przy autku podlubac. :mrgreen:[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zupelnie inne uchwyty na siatke ..... bardziej wkomponowane w podsufitke .....

moze dlatego ze mam autko po lifcie ....

jak dam rade to jutro zrobie foty .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piurko2 cos to masz zle zamoncone. Tak jak Sprinter mowil, ze to powinno bardziej przylegac do tapicerki. Ten bolec co jest przy uchwycie musi wejsc w ten otwor obok tego co sie przykreca.

Macie rację , muszę podciąć jeszcze podsufitkę i będzie ok , chwilowo brak czasu i uchwytu, żeby przyłożyć i podciąć.

[ Dodano: 2006-07-04, 22:17 ]

No uchwyty mam, ale to co w komplecie, 2szt. na sufit i 2szt. do kanapy, także nie mam czego użyczyć :neutral:

W komplecie są 4 szt. , 2 z tyłu i 2 nad środkowymi słupkami. Jak położysz tylne oparcie, to rozwijasz siatkę i zaczepiasz na słupkach środkowych :razz:

Dlatego pytałem czy masz 4 :roll: Potrzebuję też tych mocowań - blach rolety do oparć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piurko2

No kurde, to ja mam dwa uchwyty do sufitu i dwie te blachy do kanapy, nawet nie wiedziałem, że są też nad środkowymi słupkami. Pogadam z typem, od którego brałem komplet, może ma pozostałe dwa, chociaż szczerze przyznam, że nie są dla mnie jakieś ważne. Głównie chodziło mi o oddzielenie czasem części bagażowej z tyłu od kabiny żeby jakieś cuda nie waliły w łeb pasażerów.

@spanky

No ja też wcześniej widziałem takie głęboko w suficie i byłem zaskoczony jak zobaczyłem moje, ale oglądałem to w A6 2002r. :grin: Pewnie po lifcie wszystko pozmieniali już z tych dupereli...

@Pikuś

A weź zrób bardziej perspektywicznie foty na uchwyt przy dachu, zobaczę jak on się ma odległością do słupków na przykład i jeszcze prośba bliższej foty uchwytów na kanapie :wink:

Dziś jak mi kac po wczorajszym zejdzie :mrgreen: , to chyba się wezmę za mocnowanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pikuś

A weź zrób bardziej perspektywicznie foty na uchwyt przy dachu, zobaczę jak on się ma odległością do słupków na przykład i jeszcze prośba bliższej foty uchwytów na kanapie

Sprinter, nie da rady dzisiaj bo zapomnialem rano aparatu, a teraz tez nie zrobie bo autko zostalo u lakiernika. Jak cos to jutro jak nie zapomne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter , jeśli możesz to załatw te 2 uchwyty, bo ja nie mogę ich dorwać . Jak wspomniałem wcześniej chętnie odkupię je od Ciebie. Obrabiam zdjęcia i wymiary otworów do przykręcenia uchwytów. Jak obrobię to podam link do albumu :wink:

[ Dodano: 2006-07-05, 19:58 ]

http://piurko2.fotosik.pl/albumy/29697.html

jak coś to pytaj :wink: Ja odmierzyłem i otworów szukałem dużą igłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wysłałem mail'a do gościa, jak odpowie, to będę wiedział czy ma jeszcze jakieś uchwyty, a nie pytałeś po ile mają takie w serwisie VW/Audi ? W sumie nie powinny być drogie takie duperele.

Dzięki wielkie za galerię, osobiście namierzyłem dzisiaj te gniazda, można włożyć paluchy od strony szyby pod tapicerkę i wymacać gdzie są. Muszę jeszcze zawalczyć z tylną kanapą, zastanawiam się, czy wiercić w niej z tyłu otwory i walić na tych oryginalnych wkrętach w tył, czy jeszcze jakieś blaszki tam powstawiać pod spód jakoś.

Jutro jak znajdę chwilę czasu to pomontuję wszystkie uchwyty i roletę, dziś rezałem opcje z CB, dodatkowy głośnik, prowadzenie kabla, przezroczystą podkładkę pod antenę magnetyczną na dach i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie nie pytałem, brak czasu na cokolwiek.

Może w oparciach już są otwory na roletę :?: Przydałby się wymiar z oryginału. Może te blachy też mają w serwisie, muszę podjechać do nich . Jak pomontujesz wszystko to daj znać czy były z czymś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...