Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Sportowe zawieszenie


VeilSide

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

założyłem wczoraj sportowy zawias KONI ( gwintowany ) i szczerze mówiąc wydaje mi sie troche za twardy, a dokładnie chodzi mi o to ze przód skacze jak żaba !! nie ma płynnej jazdy , czuje się jakbym jechał taczką hehe oczywiście wiedziałem ze na sportowym zawiasie bedzie sztywno i bez komfortu i byloby ok tylko denerwuje mnie to ciągłe podskakiwanie auta, jeszcze jutro postaram sie podjechać do mechanika na regulację twardości i zobaczymy co to bedzie...Ale moje pytanie do was brzmi, czy też tak macie w swoich obniżonych autach?? czy to KONI jest takie twarde??

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam na -30 eibach opona 235/45/17 i jest w sam raz, ale następne kombi tylko quattro bo srednio mi sie tym wbija w zakręty, za lekki tył, tylko quattro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam -60 ... jesli chodzi o przyczepnosc to jest rewelacja !! na to nie narzekam hehe ale strasznie wkurza mnie to telepanie...dlatego myslalem zeby moze wrzucic amorki innej firmy...dlatego pytam bo nie wiem czy to cos zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam -60 ... jesli chodzi o przyczepnosc to jest rewelacja !! na to nie narzekam hehe ale strasznie wkurza mnie to telepanie...dlatego myslalem zeby moze wrzucic amorki innej firmy...dlatego pytam bo nie wiem czy to cos zmieni...

-60 to już jest hardcore na nasze drogi :decayed: Wymiana samych amortyzatorów niewiele zmieni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...