Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tuleje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam takie pytanie natchnalem sie na tuleje wachacza. Mozna zamiast wymiany kompletnego zawieszenia( wachaczy) nabic nowe tuleje lemfordera. Komplet tulejii to koszt gdzies 300zl. Jak z zywotnascia i czy ktos wogole robil takie cos. W co lepiej zainwestowac?

Opublikowano

nie opłaca się wstawiać samych tulei, ponieważ w wahaczu najczęściej zużywa się sworzeń, najlepiej zainwestować w cały komplet i wymienić całość

Opublikowano

nie opłaca się wstawiać samych tulei, ponieważ w wahaczu najczęściej zużywa się sworzeń, najlepiej zainwestować w cały komplet i wymienić całość

:blink: koszt jednej tuleji LEM to wydatek max 70 zł więc po co wymieniac cały wachacz skoro sworzen jest dobry.A jak jest wybita tuleja to luz jakis będzie na pewno czuć
Opublikowano

ja rowniez wymienialem same tuleje i sobie chwale taki zabieg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a czy jest mozliwosc wymiany tulei dolnych wachaczy ( dolny wewnetrzny)????

Opublikowano

Przeważnie sworzeń się sypią a nie tuleja takżę wymiana samych tulei nie ma sensu zabieg na krótki czas

Opublikowano

fakty są takie:

Nieskręcenie zawieszenia w pozycji roboczej przy jego wymianie powoduje w krótkim czasie rozwaleniem właśnie tulei a nie sworznia.

W takiej sytuacji (jak wahacz jest młody) polecałbym wymianę tulei.

Jeśli wahacz jest stary - to trzeba się zastanowić i policzyć.

Reasumując - jeśli sworzeń jest w porządku to zastanowiłbym się nad wymianą rozwalonej tulei raczej pozytywnie.

Opublikowano
  • Autor

Szwagier robil taki patent. Jesli widzicie ze sworzen zaczyna sie odzywac to jest 1 objawy ze chodzi na sucho. Polecam cieniutka igielke i wstrzyknac troche oleju w gumy. Szwagier 1 rok dluzej w a6 pojezdzil jak zrobil taki zabieg. Osobiscie jeszcze nie testowalem tego bo nie narazie sensu ale jak bedzie trzeba to sproboje nic nie ma do stracenia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.