Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] ronale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mysle nad zakupem nowych felg wlasnie...

co sadzicie o ronalach LZ 7,5x16 i oponach 205/55 do mojego autka? wejdzie to bez problemu i nie bedzie jakichs dziwnych problemow? jakie et do tego? one zdaje sie maja 35 wiec chyba bedzie dobrze...czy sie myle...?

Opublikowano

Ładne felgi, trochę mały profil opony, reszta jest ok

Opublikowano

Ładne felgi, trochę mały profil opony, reszta jest ok

Profil oponyjest właśnie odpowiedni

Opublikowano

Ładne felgi, trochę mały profil opony, reszta jest ok

Profil oponyjest właśnie odpowiedni

A faktyczni, zasugerowałem się przelicznikiem rozmiarów opon, a na wlewie mam 205/55 16

Poszedłem do garażu spawdzić :D

Opublikowano
  • Autor

czyli co...nic nie bedzie obcieralo, wystawalo poza auto i takich tam? zadnego kombinowania z jakimis dystansami itp nie bedzie...? ;>

moge sie ogladac za oponami ? ;>

Opublikowano

Będzie dobrze

Opublikowano

16" nie wygląda dobrze w audi a4. więc nie będzie dobrze. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

16" nie wygląda dobrze w audi a4. więc nie będzie dobrze. :thumbdown:

dlaczego tak uwazasz kolego? chyba lepiej niz 15 ktore mam obecnie...

17 nie wchodza w gre gdyz:

nie zalezy mi az tak na tym zeby auto wygladalo super pieknie i cudownie

nie mam tyle funduszy ...no moze bym mial ale nie chce pakowac tyle kasy w auto

duzo jezdze wiec z obawy o zawieszenie, felgi, ich zuzycie lub tez uszkodzenie (lub to samo dot. opon) wole 16 ew. jesli rzeczywiscie tej roznicy nie widac (zgodnie z tym co pisza na forum) moge rozwazyc 15...chociaz to dziwne bo ja na konfiguratorze roznice dostrzegam i w takim wypadku 16 wydaja mi sie dobrym kompromisem

...ale chetnie poslucham co macie do powiedzenia na ten temat

Opublikowano

nie zalezy mi az tak na tym zeby auto wygladalo super pieknie i cudownie

nie mam tyle funduszy ...no moze bym mial ale nie chce pakowac tyle kasy w auto

duzo jezdze wiec z obawy o zawieszenie, felgi, ich zuzycie lub tez uszkodzenie (lub to samo dot. opon) wole 16 ew. jesli rzeczywiscie tej roznicy nie widac (zgodnie z tym co pisza na forum) moge rozwazyc 15...chociaz to dziwne bo ja na konfiguratorze roznice dostrzegam i w takim wypadku 16 wydaja mi sie dobrym kompromisem

...ale chetnie poslucham co macie do powiedzenia na ten temat

w takim razie zostaw 15ki :wink4: i opone 205 szeroką i cacuś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.