Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Woda na dywaniku pod parownikiem


Pelex

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem dziś podczas sprzątania mojej :a4fan: zauważyłem że dywanik od pasażera tuż pod parownikiem jest bardzo mokry, nie zastanawiając się długo szybko rozebrałem schowek oraz wyjełem wentylator żeby zlokalizować skąd sie ta woda leje i okazało się że miejsce które jest bardzo wilgotne i po naciśnięciu tej(w tym przypadku) gąbki kapie z niej woda, widać na zdjęciu o jaką gąbke chodzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9353f275592f3d.html jest to chyba odpływ z parownika i podejrzewam że może się tam cos zatkało. Prosze o pomoc bo wody jest naprawde dużo Pozdrawiam serdecznie :(

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9353f275592f3d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie również pojawił się taki problem :confused4: ale widze że nikt tutaj się za bardzo nie wypowiedział... może napiszecie jak rozwiązaliście ten problem...

pozdrawiam Hołek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tam powinna być rurka co wchodzi do przedziału silnika, a ta gąbka to uszczelnienie żeby wiatr nie chulał w kabinie. Tak bynajmniej miałem w Passacie. Zrób fotke od strony silnika, może coś tam się urwało, przesunęło itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Miałem podobny problem okazało się że otwór którym klima odprowadza wode na zewnatrz był kompletnie zawalony brudem i całą wode wywalało do środka przepchalem to powietrzem sprężonym w dobrym serwisie klimatyzacji i po kłopocie.

Druga rzecz to przy wymianie filtra powietrza nie wysunełem rynienki plastikowej tylko od razu zalożyłem listwe maskującą i jak padał deszcz to tez waliła mi woda do środka po wysunięciu rynienki wszystko jest :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisał dudziu jak sie tej rynienki nie wsunie albo źle się ja umieści to woda wali centralnie na filtr przeciwpyłkowy co w efekcie drastycznie zmniejszy siłe nawiewu ponieważ mokry filtr nie przepuszcza powietrza z zewnątrz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...